На паровозе• Изменено 19 ноября 2023

Вы видели видео про русотуристо и сувениры в Турции?)

При чем судя по комментариям - люди реально думают , что все ок и за что
Пліткарка• 19 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
20 пар тапок забираете?
Ну особисто я тапки ніколи не забираю. Вони мені не потрібні. І не забираю гелі якщо вони в пакетиках.
Але бувають дуже цікаві і класні гелі і лосьйони в красивих пляшечках їх забираю з задоволенням.
І мабуть не важливо скільки ти взяв зі свого номера. Ключове слово зі свого номера!
Якщо рівнем готелях передбачено щоденне оновлення гігієнічних засобів - то їх вже не має хвилювати чи їх на себе вилили чи з собою взяли.
І не має різниці чи це 1 гель за 1 день, чи 20 гелів за 20 днів.

Красти у горнічної це дно, як і з ресторану