Копирайторша• 19 ноября 2023

Кто заказывал недавно Sinsay доставка очень долго?

Заказали дней 10 назад и глухо.Сейчас на таможне с Польшей долго идёт или как обычно?
ПодругаМужа• 19 ноября 2023
днів десять йде. дуже довго в обробці, а потім як відправляють то за два дні вже приходить після відправки
Любительница• 19 ноября 2023
Довго на кордоні
Katya-d828• 19 ноября 2023
Мне уже неделю идет
Я не в теме• 19 ноября 2023
Останнім часом жодною норм.речі не пришло, кроси потріскали моментально,спорт костюм закашлатився, спортивки з майкової тканини, кофта втратила колір після прання, розчарував сінсей, в вайкікі краще
Коварная Зая• 19 ноября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Одежда да, а вот джинсы ок.
автор Копирайторша • 19 ноября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Жаль,люблю заказывать детям там.Но по спортивным да надо состав смотреть есть неплохие. Вайкики качество детское супер
Байрактара• 19 ноября 2023
Дууууууужееее. Ще зрозуміло, якщо відправили і стоїть на кордоні. Але вже більше тижня в статусі в «очікуванні» - це вже занадто.
Міряно-переміряно• 19 ноября 2023
Блииин я вчера заказала подарочки думала на миколая дойдут, но скорее всего прелет, да? 😭
Байрактара• 19 ноября 2023
Ответ дляKatya-d828
Мне уже неделю идет
Відправлена посилка?
Кайдашенчиха• 19 ноября 2023
В мене два тижні остання посилка їхала
Байрактара• 19 ноября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Навряд чи воно дійде( Читала вчора на сторінці НП в коментарях, що ситуація на кордоні жахлива, і що не від них залежить. Там 2800 машин на кордоні стоїть в черзі. Дякуючи полякам, багато дітей залишаться без подарунків. Везе з сусідами з обох сторін(
Байрактара• 19 ноября 2023
Автор , Вам хоч відправили?
Міряно-переміряно• 19 ноября 2023
Ответ дляБайрактара
Обидно. Я еще подумала за ситуацию на границе, но решила рискнуть.
автор Копирайторша • 19 ноября 2023
Ответ дляБайрактара
Автор , Вам хоч відправили?
Нет,в ожидании написано