Море_море_я_скучаю• 19 ноября 2023

Хочу прохідну кімнату зробити для дитини.

Є три кімнати. Заходиш прихожа і кімната, що зі двоспальним ліжком немає дверей. Там двоє малих. Спальня. І дівчинка 10 років спить у вітальні на розкладному дивані. Ця кімната прохідна. Як зробити більш затишну зону для неї. Там є стіл і шведська стінка, і комод.
Вишня на торті• 19 ноября 2023
Скільки квадратних метрів родині доступно?
ИМХОля• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А мої речі?
В мене більше одягу ніж в неї.
Це якщо віддавати то зробити так що мені нічого там не потрібно буде. А це гарна велика кімната, де досить місця на двох спальне ліжко.
Ну иногда будете ходить и брать там вещи. Это так критично прям?
автор Море_море_я_скучаю • 19 ноября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Доречі, автор. В мене дівчата 10 років різниці причудово співіснували і теж на двухярусному ліжку. Мені дивно що ви їх розділили
Старша хоче свою кімнату. Окрему.
Але напевно буду пробувати все-таки їх разом селити. Може навіть в свою спальню. Там можна і окремі ліжка буде поставити два.
Ответ дляИМХОля
Проблема , що дитина акраз хоче мати свою кімнату і щоб ніхто туди не заходив.
Або якийсь куток ..)
Ответ дляВишня на торті
67 м2
Злюка бобер• 19 ноября 2023
Есть лишние 500 долл? Начинающий дизайнер сделает проект полностью под ваши потребности. 10 лет -это уже подросток, а дальше будет подростковый перманентный срач и ее разбросанные вещи. Пока не поздно, закрывайте ее в комнате с дверью
Солоденька цукОрка• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Старша хоче свою кімнату. Окрему.
Скажіть їй що 3 на 4 не ділиться. І за правилами співмешкання якщо є можливість, діти в окремій від батьків кімнаті, якщо більше можливостей то одно полі діти в окремих кімнатах. І якщо вже супер можливості то у кожного своя кімната.
В конкретно вашому випадку логічніше всього щоб дівчата були в окремій кімнаті
Ответ дляЗлюка бобер
Ви той самий дизайнер?
Подумаю над цим...
Поки немає лишніх)
КараПузовна• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Старша хоче свою кімнату. Окрему.
а якщо з кімнат зробити зони
одна кімната для сну
одна для ігор (наприклад прохідна)
КараПузовна• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Або якийсь куток ..)
селіть її в кімнату малих, в малих в прохідну
Злюка бобер• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ви той самий дизайнер?
Подумаю над цим...
Поки немає лишніх)
Нет. Я пользовалась услугами дизайнерской компании. Реально могут вписать невписуемое, но надо четкое ТЗ, чтоб не оказалось, что надо будет кухню в спальню переносить и сносить все стены.
Ответ дляЗлюка бобер
Я дуже хотіла , кухню в цю прохідну перенести. Тоді б гарна окрема кімната вийшла і кухня/вітальня велика...але нажаль комунікації стояк і всяке таке .. таке перепланування не дозволяє (
Ответ дляКараПузовна
Та кімната не закривається..
Блін немає дверей...
Зробила а-ля перегородку, з шафи купе. Там просто відкрито всьо
Поки їм ок. Але бачу то незадовго
ЖивунаБагамах• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я розлучена. І чоловік втік в Польщу. Але надія на щось є.) Хоча труби я вже перевязала і дітей більше не буде...
Жесть, у вас просто муж года заклепать 3 детей и свалить в Польшу. Как анекдот.
Відкушу все що стирчить• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Там сама по собі кімната подовгаста, прямокутна. Така перегородка дуже тунель зробить...не знаю
Хіба шторка..
Можна купити розсувну ширму.
Яка переставляється.
Коли треба - дитина собі поставить, відгородиться.
Коли не треба - віднесе до стіни.
Непрозору, з якимись малюнками.
Загугліть ’ширма для кімнати’.
За 3-5 тис. цілком непогані є варіанти.
У мене знайомий в однушці собі таку купив. Коли хочеться, стіл з комп´ютером від ліжка відгороджує.
ИМХОля• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Або якийсь куток ..)
И поэтому вы её хотите поселить в проходной комнате. Класс.
Слушайте, вы мама. Вы что, не решите вопрос, чтоб иногда брать там вещи? Чушь не пишите. Какие-то надуманные проблемы, какие-то неадекватные отношения между членами семьи.
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Можна купити розсувну ширму.
Яка переставляється.
Коли не треба - віднесе до стіни.
Непрозору, з якимись малюнками.
Загугліть ’ширма для кімнати’.
За 3-5 тис. цілком непогані є варіанти.
Погуглила, так непогано дивляться. Сподобались дзеркальні.
Ответ дляИМХОля
Поговорю про це з своїм психологом
Відкушу все що стирчить• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Найкраще буде, якщо дитина сама собі обере ширму.
Для Вас не така вже й втрата у бюджеті, а для неї - знак, що Ви даєте їй вибір і пішли назустріч у бажанні мати власний куточок.
Вище пропонували поселити її з меншою сестрою. Я б не радила, буде гірше.
Моїм синам 10 і 13. Були дружні.
Але вже другий рік старший потерпає від меншого, менший занадто багато говорить.
І у нас двушка, розумію, що якнайшвидше треба відселити, поки не посварилися зовсім :(
Любительница• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Відати їй свою спальню?) Я не готова. Це єдина кімната де закриваються двері, і є нічна приватність
Троих детей вало четвертого делаете
Любительница• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так вы хотите мимо проходной дочкиной комнаты любовников водить
Любительница• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тільки віруючий побачить...
Повіруйте і зайдіть знову
Вот вы и ищите три комнаты я их не вижу, вам нужнее
Стетоскопуло• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Хіба шторка..
Ну может ещё чувство тоннеля как то скорректирует другая мебель и ее расположение? То есть вы зонируете туда другой диванчик для нее и это место ее отдыха, а там уже где окно такая более общая зона, но и по хорошему ей бы там стол у окна, а не тут в темноте где вы нарисовали сейчас

Все таки в итоге, как по мне, в интересах ребенка лучше ей комнату отдельно
Вакцениро Вона• 19 ноября 2023
А двери на кухню перенести нельзя?
Ответ дляВакцениро Вона
А двери на кухню перенести нельзя?
Так,як варіант, подумаю про це.
Розумію, що ви маєте на увазі.
Тоді там робиться зона окрема біля вікна.
Вишня на торті• 19 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
67 м2
Щіра порада зробити чіткий 100 реалістичний проект з урахувпнням кожного міліметру і всіх комунікацій. Тае ви лише заплутаєтесь. Вам потрібне чітке креслення