Прилипало• 19 ноября 2023

Підтверджуючий факт утримання дитини

Дівчата, може хтось знає.
Що ховається за припискою "тримання 3-х і більше дітей"?
Якщо у мене в шлюбі 2 дитини, і моя від першого шлюбу, батько якої позбавлений батьківських прав ще 10 років назад. Що ж є підтверджуючим фактом утримання чоловіком не тільки спільних а й моєї дитини?
Прикордонна служба відповіла звертайтесь до міністерства юстиції, а вони відповіли, пишіть лист з усіма даними, під, місце реєстрації і проживання. Не хочу дані світити.
Може хтось стикався?
Дякую
Чучело-Мяучело• 19 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
У нас хотіли так звану «про склад сімʼї»
Але не факт що вам скажуть нести!
Ну і по термінах
Ми робили минулої осені, не було корочок, чекали точно більше місяця.
Дуже сумніваюсь що зараз таке за 10 днів робиться.
Тому зай доки подає чоловік, якщо є вирогідність що на момент готовності документу вас не буде в країні.
Те, що робить саме ЦНАП, робиться у встановлені терміни. Якщо нема бланків посвідчень, то видадуть довідки
Фима Собак• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Склад сім´ї написано що таку довідку взагалі відмінено
Може за рік щось змінилось
Поки ви не підете наживо-ясності на буде.
Фима Собак• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
А як він подасть? На основі 3х свідоцтв в одному з яких він не тато
Мовчки.
Почитайте вище визначення багатодітних: проживає і утримує.
Чучело-Мяучело• 19 ноября 2023
Чоловік же в Україні, то нехай підійде до цнапу і запитає.
Фима Собак• 19 ноября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
ЦНАП приймає доки, видавав соцзабез.
Але то в кожному місті по-різному.
ЧупакабраЗеБест• 19 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
Коли?
У нас одна для батьків (фотки наші з чоловіком і імена дітей вписані - без фото)
І дві дітям з фотками окремі (меншій ще не робили)
Може ви просто дітям не отримали
Не суть
Батьківська - це там де ваші дві фотки.
да, мы детям не делали. незачем.
но я пишу автору именно про родительское удостоверение семьи, где и муж и жена указаны.
ЧупакабраЗеБест• 19 ноября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Довідок із жеку зараз нема. Це все робить ЦНАП, але це різні послуги і для її отримання треба записуватися окремо. Тоді спочатку довідку отримати, а вже потім подавати документи на багатодітних.
впервые слышу про такую довидку. с нас не требовали
автор Прилипало • 19 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
Мовчки.
Проживає і утримує.
От сюда вопрос который я задавала в посте.
1. По документам он проживает по другому адресу
2. Как подтвердить факт содержания моего ребенка от первого брака
Фима Собак• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Проживає і утримує.
Вибачте, але ви мусите зрозуміти, що вам дадуть відповідь тільки в органі, який приймає доки. До візиту - ніякої певності.
Ви переливаєте з пустого в порожнє і ускладнюєте те, що до вас уже всебічно ускладнили.
Хай чоловік зайде в цнап - йому дадуть роздрукований список необхідних документів!!!