Прилипало• 19 ноября 2023
Підтверджуючий факт утримання дитини
Дівчата, може хтось знає.
Що ховається за припискою "тримання 3-х і більше дітей"?
Якщо у мене в шлюбі 2 дитини, і моя від першого шлюбу, батько якої позбавлений батьківських прав ще 10 років назад. Що ж є підтверджуючим фактом утримання чоловіком не тільки спільних а й моєї дитини?
Прикордонна служба відповіла звертайтесь до міністерства юстиції, а вони відповіли, пишіть лист з усіма даними, під, місце реєстрації і проживання. Не хочу дані світити.
Може хтось стикався?
Дякую
Може хтось стикався?
Дякую
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Може про посвідчення багатодітної сім´ї йдеться?
Цього моменту я туди не зрозуміла, бо посвідчення видається на родину, а не окремо кожному з батьків. І він типу просто туди вписаний буде бо ми родина. Але в той же час він не являється багатодітним батьком
Всіх підсаджую• 19 ноября 2023
Оформлюйте краще посвідчення багатодітної родини.
Бо утримання 3х дітей - це біологічний батько, який платить аліменти
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А бм аліменти платить?
Ні, він позбавлений батьківських прав. Справу з виконавчої служби я забрала з моменту позбавлення його батьківських прав
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну його то оформимо, але, він просто буде вписаний як батько, але не буде рахуватись багатодітним як я зрозуміла. І при перетині кордону все одно потрібні свідоцтва про народження
Манка Я• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Позбавлення батьківських прав не звільняє від сплати аліментів
Пані з калабані• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Посвідчення батька багатодітної родини дає дозвіл на перетин кордону
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
Це я знаю. Тому і питаю. Що є підтверджуючим фактом на другого чоловіка, що він утримує дитину
Я не тону• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Немає такої довідки чи документу.
З посвідченням багатодітної родини випустять.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Оце ви даєте)) позбавлення батьківських прав не позбавляє ’ батька’ продовжувати платити аліменти
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Посвідчення видається не конкретно батьку, а на родину. Тобто оформлювати його буду я, але він буде вписаний як батько. Окремо посвідчення батька багатодітної родини немає
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляЯ не тону
Немає такої довідки чи документу.
Навіть якщо він просто вписаний як батько туди? Без свідоцтв про народження і підтвердження наявності 3х саме рідних дітей?
Все будет, но потом• 19 ноября 2023
У вас є посвідчення багатодітної родини? Він там повинен бути вписаний. Відмовили по ньому в перетині кордону? Тоді вони порушують закон.
Пані з калабані• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Це в правилах перетину кордону написано.
Це посвідчення і буде доказом того, що він утримує 3-х дітей.
Фима Собак• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Як раз за посвідченням випускають.
І видається воно не на родину а батькам окреме.
Ми виїздили за посвідкою.
Двоє старших дітей від мого першого шлюбу.
Ми виїздили за посвідкою.
Цигарний шланг• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Буде рахуватись, якщо вписаний у свідоцтво багатодітної родини. Додатково дадаєте три свідоцтва, свідоцтво про шлюб, рішення суду про позбавлення біллогічного батька батьківських прав.
Не кую, не мелю• 19 ноября 2023
Автор, ви в Міністерство писали лист. Як ви його оформили і на яку статтю закону посилалися в листі? Це був лист ’про надання інформації’, про роз´яснення чи якось інакше було зазначено в заголовку?
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я це знаю. Мені потрібно було позбавити його батьківських прав, в замін я мама відмовитись від аліментів. Борг був дуже великий. Я його списала, написавши що притензій не маю. Він би все одно їх як не платив так і не платив би, але нерви тріпав, що варіант зникнення його з нашого життя за будь яких умов для мене був і є кращим, ніж капають аліменти
Все будет, но потом• 19 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
Як раз за посвідченням випускають.
Ми виїздили за посвідкою.
Зараз щоб отримати посвідчення треба довести факт утримання, не так як раніше - живете разом? Тримайте посвідчення
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ще немає. Це думки наперед. Тому і питаю, щоб знати
Фима Собак• 19 ноября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Що його доводити? Є шлюб, є спільне проживання (в моєму випадку знадобилось рішення суду, що діти живуть зі мною і довідка з ЖЕКу).
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Нехай усиновить. Чи удочерить.
Ось і буде вам факт утримання
Ну так, а в воєн й стан усиновлювати дозволяють?
Фима Собак• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Та не треба нікого всиновлювати 😒
Радуга-дуга• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
А хіба позбавлення батьківських прав звільняє від сплати аліментів?
Salsa-24da• 19 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Можна
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
Як раз за посвідченням випускають.
Ми виїздили за посвідкою.
Як ще окремо? Всюди пише, що подаватись на посвідчення багатодітної родини може один з продружжя, а інший має представити підтвердження що за його місцем реєстрації, такий документ він не отримував
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Лист, з проханням роз´яснення даного моменту. Відповіли що маю оформити оф листом, з усіма даними і живим підписом. Я не хочу писати всі свої дані, щоб прийшли раніше чи може бути непрошені гості
Прилипало
• 19 ноября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Тобто ми маємо бути прописані разом? Якщо я і діти за однією адресою, а чоловік за іншою, але ми в шлюбі 12 років, то це не є підтвердженням спільного проживання??