Кручу хвости• 19 ноября 2023
Вагітні накручування
Дівчатка, дізналась що вагітна. Вроді тижнів 5 по розрахунках. На узд через пару днів іду, але зараз відчуваю як ніби тяне низ живота, не сильно але буває дискомфортно. Дуже переживаю чи немає позаматковоі… поділіться досвідом, якшо не дай Бог якась патологія то як проявлялася?
Маю негативний досвід вагітності (викидень), через те й переживаю🫣
Задолбулька• 19 ноября 2023
Як би у вас була поза маткова вагітність ви б це відчули відразу бо попали б в БСМП.
Так що виключати свою дуже розумну голову і просто живіть.
Не накручуйте себе просто так.
Вмійте переключатися на життя
Не накручуйте себе просто так.
Вмійте переключатися на життя
Ермолайчик• 19 ноября 2023
Позаматкова в мене проявилася на 7 тижні: почав дуже боліти правий бік, потім почало мазати. Відразу поїхала в приватну клініку до лікаря. Огляд - вердикт. Додому мене лікарка вже не відпустила: або у них оперують, або викликають швидку і в державному пологовому. Я залишилася в них. Через 2 години лапароскопією видалили праву трубу. На ранок поїхала додому. Через 5 місяців завагітніла. Сину вже майже 6 років. Це моя друга дитина доньці 12. Причини позаматковоі так і не сказали. Так буває.
Непогодка• 19 ноября 2023
Скажу зі свого досвіду. У мене буває здуття кишківника, але я з цим живу і не звертаю увагу зазвичай. Але при вагітності звертала увагу на кожне «уруру» з живота та спочатку реально сумнівалася, то гази чи матка?
Якщо нема гострого болю та виділень, то не турбуйтеся.
Коржик• 19 ноября 2023
На ранніх термінах приблизно як у вас теж тягнув живіт, це я точно пам´ятаю
Кручу хвости
• 19 ноября 2023
Ответ дляКоржик
То це норма чи патологія ?
Валентина2295• 19 ноября 2023
Що в першу, що в другу вагітність тягнув них живота. В першу дуже сильно тягнув живіт і боліли ноги в першому триместрі. Але все добре. Не накручуйте себе. Все буде добре!!!
ДелайКак_Я• 19 ноября 2023
На 5-6 тижні 2 рази тягнуло живіт, могло колоти то в одному боці то в іншому, могла боліти поясниця і все було добре, вам вірно написали, не накручуйте себе, якщо щось погане було б то ви б це зрозуміли, на початкових етапах це норма що десь болить трохи, тягнеться, колить. Ви точно зрозумієте якщо щось буде не так, повірте. У мене перший раз так живіт нив що я думала кожного дня що місячні почнуться, от прям настільки тягнуло і лише десь на 8 тижні перестало. А другий раз вже не тягнуло бо організм знав що це таке, але я ж кажу, всеодно десь щось боліло, кололо, розтягнулось.
Марія -bb82• 19 ноября 2023
Ответ дляКручу хвости
То це норма чи патологія ?
Це норма на таких строках. В мене теж тягнув як перед місячними
Коржик• 19 ноября 2023
Ответ дляКручу хвости
То це норма чи патологія ?
Ну бвох дітей виносила. З першим загроза була з 12 тижнів коротка шийка і ставили песарій. Чи пов´язано це було з тим тягнучим болем я не знаю. За лругим разом загрози не було, але живіт теж тягнув. Десь 2 тижні був такий дискомфорт внизу живота
Брюлик в стразах• 20 ноября 2023
У вас або здорова вагітність, або ні. І нічого ви не зробите. Якщо здорова то народите!