Наша взяла• 19 ноября 2023

Каре с вьющимися волосами.

Девочки, у кого вьющиеся волосы, но выравнивает плойкой, кто делал каре или боба? Довольны? Не пожалели?
vihola• 19 ноября 2023
От дивіться це не моє фото, але різниця боб каре і каскад. Але тут обовʼязково кучерявий метод.

В мене звичайне каре.

vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Пам´ятаю у Вас було довге волосся, набридло?
Ні, в мене різне було, середня довжина переважно. Але зараз справді коротше, як набридло, так більше зараз подобається.
aljonyshka• 19 ноября 2023
Ответ дляНаша взяла
Не, мне нечеткое тоже подойдет, может это не каре называется?
Наверное, не каре) не знаю) но так, как у Энистон точно не будет у меня)
Вапщета• 19 ноября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Мой парикмахер сказал только через его труп. Поэтому я без каре, не жалею сейчас. У меня вьющиеся волосы
А какая у вас стрижка?
Вапщета• 19 ноября 2023
Ответ для vihola
В мене каре на кучері, не випрямляю, подобається.
Можна фото
Солоденька цукОрка• 19 ноября 2023
У мене легка хвиля і пористе волосся.
Пористе доглядаю спецзасобами, хвилі відколи підстригла каре перестала вирівнювати.
Мені дуже подобається - ефект легкого хаосу.
Поки було довге до талії - щоразу фенщіткою витягувала
Тепер дивуюсь - чого було раніше не підстригтись, теж побоювалась.
Тепер буду завжди до плеча стригти (рівний зріз, тут головне без каскадів і не привели боже філіровок).
Копуша• 20 ноября 2023
Я делала каскад на вьющиеся, было классно, теперь не могу найти парикмахера с такими же золотыми руками.
vihola• 20 ноября 2023
Ответ дляВапщета
Можна фото
В приват
автор Наша взяла • 20 ноября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
У мене легка хвиля і пористе волосся.
Да? А вот думала как раз может каскад и филировку. Что если прям все ровно сделать, то моя волна все испортит. Спасибо, что сказали.

автор Наша взяла • 20 ноября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
У мене легка хвиля і пористе волосся.
У меня тоже пористый волос, волна может и легкая, но дурацкая, и не ровно и не кудри, черти что. Хожу, как ведьма с длинными, сил нет. Вот и думаю решиться на каре, тоже до плеч хочу. А у вас форма лица какая? У меня круглое.
Солоденька цукОрка• 20 ноября 2023
Ответ дляНаша взяла
Якщо зробити каскад (за філіровку навіть не хочу згадувати свого досвіду на довшому волоссі) - буде гніздо на голові, хвиля не робитиме локон. Тьху тьху, боже збав
Солоденька цукОрка• 20 ноября 2023
Ответ дляНаша взяла
Таке шось - не круг, не овал - щось середнє.
Хвилю треба напитувати: масочки, спреї, незмивачки.
У мене аналогічно. Кудрявий метод толку не дав-хвилі для завитка не вистачає, до того ж на потилиці воно вʼється активніше, а біля обличчя взагалі майже пряме - чорт зна що одним словом.
І тепер вже я зрозуміла, що коли зняла довжину - йому стало легше складатись у локони.
Стрижіться - не бійтесь, зрештою до літа, раптом шось піде не так, від росте вам )
автор Наша взяла • 20 ноября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Спасибо большое!
Играю_на_кларнете• 20 ноября 2023
Ответ дляirin-chic
Якщо волосся тонке, то дуже раджу https://www.babylisspro.com.ua/ua/products/babylis...
Хтось тут хвалив таку саму, але Ровента
Дякую, дуже тонке 🤷‍♀️
Играю_на_кларнете• 20 ноября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Уговорила меня парикмахер на каре со словами ’будешь выглядеть стильно, модно и т.д.’ - в итоге каждое утро я одуван обыкновенный и трачу кучу времени на укладку. Если у вас есть время и желание каждое утро делать укладку, то делайте, если нет, то будете жалеть, как я.
Краще бути одуваном ніж з пласким волоссям
Играю_на_кларнете• 20 ноября 2023
Ответ дляНаша взяла
Объема у меня много)
Ось подивіться на ту печальку: ніч на бігуді щоби хоч щось було на голові: і прийшла на роботу - нічого нема🥺🥺🥺🥺🥺🥺
автор Наша взяла • 20 ноября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
вы очень красивая!
Люблю Украину• 20 ноября 2023
зачем вам те букли? может, попробовать ботокс?
Играю_на_кларнете• 20 ноября 2023
Ответ дляНаша взяла
вы очень красивая!
Ой.. дякую.. ну может не очень но вот волосы это просто боль. С самого детства помню как крутилась на бумажечки, на верёвочки, на косички, ну что угодно лишь бы хоть немножко волнистые были волосы, а они как назло все распрямляются, чем не мажь чем ни крути