Чарочка діда• 20 ноября 2023
Якщо я зареєструюся на іншу адресу, я буду отримувати виплати ВПО?
Виїхали в 2014 році, я і дитина. Після 2022 року ще кілька разів переміщалися. Отримую виплати, суттєво допомагає в оплаті оренди.
Зараз для роботи треба отримати реєстрацію у місті де знаходжусь, довідка ВПО не влаштовує.
Якщо я пропишусь тут, виплати отримувати не буду?
Сунуся в чужі справи• 20 ноября 2023
1544 дзвоніть і питайте, тут не сидять робітники соцзахисту
Чарочка діда
• 20 ноября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
тут сидять живі люди, що в таких же умовах як я
Можуть зняти. Ми виїхали в 14, прописались у службовому житлі (гуртожитку) інакше не селили. А коли переїхали в Київ, нам сказали, що у Хмельницькому бойових дій нема, тому досвідос. І ніяки розмови що це було службове житло, а не придбанне своє -не допомогли. На 1544 Сказали, що всі подробиці у УСЗН звідки ми і почали. Так шо отаке.
Чарочка діда
• 20 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Если город не в списке где боевые действия то конечно нет.
Какой город у вас?
Прописана на окупованій території, зараз треба у Києві реєструватися