НаливайКа• 20 ноября 2023
Норвегія чи Північ Фінляндії
Порадьте , будь ласка, хто був в Норвегії чи в Північної Фінляндії?? Є можливість поїхати не надовго чи варто зараз їхати з дітьми і куди ??? Порадьте будь ласка 🙏 в Рованіємі у Санта Клауса вже була 😀є ще інші класні міста в Північної Фінляндії чи краще поїхати в Норвегію ? І куди саме в Норвегію північ - південь , центр ??? Дякую 🤗
Результат:
вже голосів:
4 (44.44%)
Інша країна
3 (33.33%)
Норвегія Північ
1 (11.11%)
Норвегія Південь - Центр
1 (11.11%)
Північна Фінляндія
НаливайКа
• 20 ноября 2023
Але в іншу країну не вийде поїхати … тільки Північ Фінляндія чи Норвегія ??? Чи варто з дітьми їхати ??і куди ??? Зараз ми на півдні Фінляндії)) але Північ та південь зовсім різні😃 в Норвегії зовсім не були ніколи )
Куратор дебошей• 20 ноября 2023
Если еще поедете в деревню Санта-Клауса в Rovaniemi, передавайте привет Каролине Веес, экскурсоводу, от сестры из Украины.
Дона Ко Ко• 20 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Мы были с ребенком. Тромсё, Лофотены. Там теплее значительно чем в Финляндии. Развлечения такие-же наверное - олени, собаки, северные сияния
НаливайКа
• 20 ноября 2023
Ответ дляНе служанка
Була в норвегії в турі, відвідували фьорди. Дуже сподобалося
Зимою ви відпочивали?
НаливайКа
• 20 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
І як там в рованіємі? Це там типу резиденція санти?
Так сподобалось👍👍👍
НаливайКа
• 20 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ви взимку були ?😀
НаливайКа
• 20 ноября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
👌
НаливайКа
• 20 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Так )) у лютому
Напишіть, будь ласка , де саме ви були? Нічого не можу знайти ))
Дона Ко Ко• 20 ноября 2023
Ответ дляНаливайКа
Міста Тромсьо і Сволвер подивіться. Переліт в Тромсьо з Гданську був