Такие люди просто так не катаются.Пишут,про решающие месяца.Может.с подарками приехал?
Anastasiya-f052• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
Не факт.что прям до выборов в США мы дойдем до 91 года.Скорее всего чтото придется отложить на потом.Но.наша победа однозначно.русня повалит разбита на болота.но как тут путин поступит.лицо сохранить.может втюхает русни,шо мол ната проклятое напало бы, а я спас страну и вот Крым или Донбасс все равно наш.как то так
Не факт що на час американськх виборів Україна взагалі ще існуватиме з такими темпами знищення цілої нації. Якщо дуже швидко щось кардинально не зміниться.
Ответ дляZenkas
уже подсчитали-180ракет надо на крым.все их базы аэропорты части-все на ладони.только ракеты надо .так же и донбасс.
Автор, ви розумієте якими монстрами ви зараз виставляєте наших партнерів.
Нам до здобуття вигідної переговорної позиції рукою подати, але вони нас тормозять бо їм треба феєрична перемога перед виборами
виктория7аас• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
оружие и при чем серьезное.сейчас порешают сколько фосфора кассет ракет надо на крым донецк луганск.до выборов 11 месяцев осталось.а нам нужна победа.от нее зависит и победа Байдена
Удалено администрацией...
Ответ дляFilomena
Ну Байден на цьому не виграє.
У них свої пріоритети в середині є. Банальні аборти чи десятки тисяч нелегалів.
А рос лобі там працює дай боже.
никто не поведется на такой облом.все цивилизованные страны нам дают денег оружие 2 года и что.все коту под хвост. америка уже не будет лидером мира.сколько денег в нас вбухали и путька выиграл?нее.так не будет.мы заберем у кацапов свое.но пока не все.а может и все до 91 г .но план типа такой
Ответ дляZenkas
Афганістан покинули і все коту під хвіст. Як і В´єтнам. Для них це не вперше
Ответ дляZenkas
Скажімо так.
Це діє лише в тому випадку, якщо США хоче зберегти свою гегемонію.
В чому останнім часом є сумніви.
І нажаль найгірше це для нас.
В чому останнім часом є сумніви.
І нажаль найгірше це для нас.
Ответ дляlilu1990
ну маемо те що маемо.шо в нас є вибір командувать.бо ми 32 р тому не пішли за прибалтами.все профукали.ядерку віддали ракети літаки все.хто нам дохтор.а зараз декілька місяців ще протриматись.вони ж там тоже не придурки сидять.різні варіанти продумують.
frumoasa17• 20 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Кожен рік Афганістану коштував 100 мільярдів десь. Що теж немало і все згорнули. Просто втікали з нього
Ответ дляZenkas
Чим більше на то все дивишся, тим більше сумнівів у цьому вашому
Вони ж там не придурки
Залужний жалітись почав, що йому літаки для контрнаступу не дали тільки після того як він не дав бажаних результатів. А до того не можна було то сказати?
Вони ж там не придурки
Ответ дляfrumoasa17
та ви ще нас з сірійцями зрівняйте чи вьетнамом.на днях британський генарал,а вони там при памяті,сказав,що Україна буде європейська держава житниця годувальниця богата і красива.
Ответ дляlilu1990
Так може європейці тоді шевелитися нарешті почнуть а не просто спостерігати як нас убивають.
Гуртом батька легше бити
Ну їм же щоб нашевелитися потрібен не один рік.
А от пуйло до них може швидше дійти, якщо нам нічим буде опір чинити.
Ну і на Польщу прямо з Білорусі можна йти.
frumoasa17• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
Патякати так язиком я теж вмію
Ответ дляlilu1990
Я за те що США нас кине, як Афганістан, досі боюсь. Виявляється, поляки розділяли наші страхи
У поляков свои интересы, и на арене Ес и мировой, но они рашистов больше знают, чем американцы.
Поэтому, они нам ближе по мировосприятию всего этого.
Видите, только Польша верила ( по мнению автора книги) , что Киев устоит.
Саливан нет. И так и Байден.
Салливан послом был в рашке, это тоже накладывает отпечаток. он верил в рашу, и Байден март апрель не верил в Украину.
Тут наши советчицы полностью путаются в хронологии, что нато виновато.
А они ж ждали, нато и сша, смотрели, никто нам весной 22 г и не помогал.
еще сканы
По теме Афган -1 мой пост статья, сейчас не кинут
Саливан нет. И так и Байден.
еще сканы
Mariya Prokhorova• 20 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
не будет китай воевать с тайванем.
Поки що
Ответ дляlilu1990
Буде житниця, але чомусь зерно наше полякам і задарма не потрібне
1 га чернозему в польщі коштує 10 тис євро.1 га у нас -гітара семиструнна.у нас чорний чернозем .а в них сірий.їхала,то поляк стрим рпельком з прицепчиком гній вивозить ,щоб на тому клаптику біля хати соток 10 щось вродило.
Mariya Prokhorova• 20 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Японія проводить навчання через загрозу з боку Китаю.
Пд Корея заявляє, що пн запустить протягом тижня супутник шпигун. Який вочевидь допомогла доробити росія.
Щось не помітно щоб всих заспокоїла зустріч Сі та Байдена.
Вони ще і будуть зустрічатися і зустрічатися , най ліпше розмовляють
Як каже Портніков звикаємо жити в нових реаліях , зупинку міжнародне право ми проїхали
По геополитике
Кому интересно, ну снова Экс вещает.
Екскомандувач армії США в Європі Бен Годжес:
💬 Зараз в Україні йде процес, схожий на політичний - пошуку винного у провалі контрнаступу, тому що для багатьох наступ на півдні має вигляд невдачі. Та це людська природа, коли справи йдуть не ідеально, ми починаємо шукати пояснення або виправдання. Особливо, коли ми звикли до того, що протягом певного періоду часу все йшло доволі добре.
Коли я дивлюся на карту, мені абсолютно ясно, що Крим — це те, що ми називаємо вирішальною територією. Хто контролюватиме Крим, виграє цю війну. Так що ключ до перемоги — це ’звільнення’ Криму. А це означає, що ви повинні ізолювати його і зробити неможливим перебування там російських військ.
Для цього треба зброю великої дальності, яка може вразити всі бази в Севастополі, Саках, Джанкої і подібних місцях. Всі вони мають бути в зоні досяжності.
Тут далі
Кому интересно, ну снова Экс вещает.
Тут далі
Дана-Нирвана• 20 ноября 2023
Ответ дляStar39
Автор, а феерическое фото встречи почему не разместили?
А что в ней феерического?