Zenkas• 20 ноября 2023

Глава Пентагона Остин с коллегами приехал в Киев неожиданно

Такие люди просто так не катаются.Пишут,про решающие месяца.Может.с подарками приехал?
diamond_shop• 20 ноября 2023
Ответ дляStar39
Ну Байден-то точно не останется
о, русняві наративи підтягнулися

Mariya Prokhorova• 20 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Для нас це питання життя чи смерті.
А так звісно нехай зустрічаються хоч і 10 років(
А вони не розмовляли після того , як Пелоссі літала , так що ця зустріч показала , що СІ має проблеми з економікою , тому і приїхав
Ну все раніш було протистояння срср йраз Варшавський блок проти НАТО , зараз Китай і росія проти НАТО
LudaSHS• 20 ноября 2023
А ще
Що шанс Чорне море та Крим.
Ще з одного джерела, Зе економіст, скан.

Отже по статтям у мене висновки-
Не буде паузи в допомозі, поки що, але захід хоче реального плану від нас на основі реалій. Без фантазій, зрозуміло.
І також є всикання Байдена - Салівана і т д, що може бути ескалація, то ж Грозне- велике орудія і ракети - вони нам не дають - стримують.
Тим часом, світ готується до нового сталого світу, заривши далеко далеко то міжнародне право.
Років гуманітарних, як після 2 світової вже не буде.
df364tye3• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
Пока сказал.что США с Украиной навсегда и это даже не обговаривается .Решают что то важное сейчас
до последнего ,,,
автор Zenkas • 20 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Поки що
америка дасть тайваню одну боеголовку ядерку и все кіно закінчиться
Дана-Нирвана• 20 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
А ще
Що шанс Чорне море та Крим.

Отже по статтям у мене висновки-
По-моему, слово ’если’ здесь лишнее, при условии, что поставки оружия будут в таких же объемах и такими же темпами(
Дана-Нирвана• 20 ноября 2023
Ответ дляdf364tye3
до последнего ,,,
Что?
Mariya Prokhorova• 20 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
А в книжке про Польшу. Про ракету. То Залужный лично позвонил тогда и уладил вопрос.
И сейчас Залужный дал ’ иного рода’ интервью.
Поэтому и безумна ганяется?
Писала, не позволит сделать идола.
Ідіотка
Mariya Prokhorova• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
Це погано , коли дві ядерні держави стають в протистояння
Цього нам не треба

D.O.N.A.• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
не поза а вчера.да.специально.он мне позвонил то вылетает
Вас что, там еще и цифрам не учат?)
Вчера 19е было, а у вас регистрация 18.11))
LudaSHS• 20 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Это понятно. У русских до Нг есть сев корейские запасы.
Америка играет, то наш рывок - так они заднюю. То хотят результат- а сами на Идейку разбежались, им не до Украины.
Svetljachokkkk• 20 ноября 2023
Угу. З якими подарунками?
Хіба що ядерку. Ото б був різдвяний подаруночек!
Ех, мрії, мрії......
frumoasa17• 20 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
А ще
Що шанс Чорне море та Крим.

Отже по статтям у мене висновки-
Зе фантазує і триндить, що виключно кордони 1991 року і ніяк інакше. Під таке можуть подумати давати чи ні. Вони за Крим думають, що буде ядерна ескалація. І таке не хочуть і бояться(
karkusha.biz.ua• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
так наши ж тоже у ним летали кляньчить деньги
Mariya Prokhorova• 20 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
У них зараз свої політ ігри почалися
LudaSHS• 20 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ідіотка
Да там весь фб на ушах
📸 https://focus.ua/uk/voennye-novosti/607157-vidalya...
Mariya Prokhorova• 20 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да там весь фб на ушах
Як ця людина навчалась в меді ?????
От хто агент впливу фсб (
LudaSHS• 20 ноября 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не, крым нормально уже. Поменялось немного. После удала по зданию Флота и других.
Они уже не видят красные линии.
Все больше американской прессы пишет о Крыме.

А Про 91 и границы. Ну пора с людьми говорить по взрослому.
Они могут быть, когда то. Политическим путем, почему нет, мир будет меняется.
автор Zenkas • 20 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
По геополитике
Кому интересно, ну снова Экс вещает.

Екскомандувач армії США в Європі Бен Годжес:

💬 Зараз в Україні йде процес, схожий на політичний - пошуку винного у провалі контрнаступу, тому що для багатьох наступ на півдні має вигляд невдачі. Та це людська природа, коли справи йдуть не ідеально, ми починаємо шукати пояснення або виправдання. Особливо, коли ми звикли до того, що протягом певного періоду часу все йшло доволі добре.

Коли я дивлюся на карту, мені абсолютно ясно, що Крим — це те, що ми називаємо вирішальною територією. Хто контролюватиме Крим, виграє цю війну. Так що ключ до перемоги — це ’звільнення’ Криму. А це означає, що ви повинні ізолювати його і зробити неможливим перебування там російських військ.

Для цього треба зброю великої дальності, яка може вразити всі бази в Севастополі, Саках, Джанкої і подібних місцях. Всі вони мають бути в зоні досяжності.
Тут далі https://t.me/Sharp_Ukraine/18330
та...памятаєте що було написано в тих секретних доках,що вилізли і кіпіш був.так воно і сталось.що тупік.нічия на фронті.так воно і є.а європа продовжила до 25 р захист не випадково.бо через 11 міс а це осінь 2024 байден перемагає.а ми весна літо перемагаєм.рейтинг байдена вверх.на носі зима а людей куди в холод.а ще житло всім дати,а розмінування хоть трішки.и якраз весна 2025 всіх на віїзд.все сходится.уже не їздить ніхто до путіна на доворняк як отой француз.всі все знают як воно буде .але не кажуть бо на жаль нам важко гинуть люди..і русня ж теж не безсмертна.і там нема радості в них як раніше уряяя на берлін.по опитуванню хотят закінчити війну більшисть.баби ревуть їхні.у осєжчкіна на каналі видео з теоеф як вербують кацапів брехнею тіпа підписуй контракт ти на штурми не пойдешь а будешь яйця в тилу чухать ,гуманітарку розгружать,а ми тебе спишем все долги кредити комуналку залет по наркоте і еще на тачке дамой приедешь.а на штурм не.там регулярная армия есть.у кацапів же заблоковані канали роскомнадзором і хто на фронті розказує правду а пішли гроби,а силою на штурм,а вбили пригожина,гіркін гниє в тюрьмі,суровікіна вигнали в сирію.то кацаа поав одупляться потихеньку і пішла не хватка контрактників і пйтька знову піднімає їм зарплату заманюють різними плюшками .кидають на бабки .а зеки вже не пишуться в черзі як раніше до пригожина.той залітав на колонію на вертольоті,брав за барки наальника зони ,посилав при всії його на..зеки в шоці.солодко співав як все класно на контракті пацани я ж свой .а зараз такого нема.все це є на відео на каналі осєчкіна.класний мужик він

Cvet_ОК• 20 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Які гарні у нас союзники. А з Ізраїлем те саме? Розтянуть переможну операцію в Газі до виборів президента? Чи тільки над нами такі експерименти проводять?
Ізраілю взагалі, може, прийдеться воювати на два фронти, не виключено, що самим, причому газівська операція буде видаватися прогулянкою, хоча це далеко не так
Апель-синка• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
ой, это ’навсегда’ до следующих выборов.
придёт новая метла в Белый дом - и понесётся опять....
frumoasa17• 20 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Они уже не видят красные линии.

Бити по Криму з далеченько так, що немає питань, але мова саме про військову деокупацію. Щоб дали під це техніку, авіатехнику і вперед.
Політичним шляхом він вже не хоче, як бачимо. А це може і відштовхнути(
автор Zenkas • 20 ноября 2023
і ще сходиться в мою мозаіку .читала економістів застройшиків банкірів ну людей при бабках що нерухомість в 2 р дорожчає західні і центр обл.особисто бачу двіж у нас.боже до війни такого не було.скуплено все що стояло роками і в 3 рази більше чим я купувала.іноземці в жк вкладаються в паї наші через своїх тут,в комерцію а та де блзко рашка то ціна буде не висока .чи трішки повиситься.ті розбиті міста села поля розміновувати будуть або і не будуть бо там роботі на сто лєт .там життя не буде.людей поселять в центр .оренда буде велика і житло.роботи валом .багаті не дурбелики-вони долара б не вкладали б у нас..
автор Zenkas • 20 ноября 2023
Ответ дляАпель-синка
ооо ви як часи .уже на смєнє.вам сьогодні до утра?
Апель-синка• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
Я тут реже Вас )))
Выходит, это Вы на смене? ))) Еще и ники постоянно меняете, как перчатки.
Штирлиц под прикрытием?
автор Zenkas • 20 ноября 2023
Ответ дляАпель-синка
Я тут реже Вас )))
Штирлиц под прикрытием?
да прям.нашо мені то прєкритіє.
Апель-синка• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
да прям.нашо мені то прєкритіє.
Ну да, стиль ни с кем не спутаешь. Хоть прикрывайся, хоть нет.
А я так, раз в три дня заглядываю, новости почитать.
nezhinka• 20 ноября 2023
Ответ дляStar39
Автор, а феерическое фото встречи почему не разместили?
Зеленський реально безстрашний)
Манула• 20 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Надіюсь що Остін ще й з залужним поговорив, а не тільки із Зеленським який будь яку лапшу навішає кому завгодно
Поговорили

Залужний, Умєров та начальник Генштабу Шаптала провели перемовини з міністром оборони США Ллойдом Остіном та командувачем ЗС США в Європі Крістофером Каволі(с)
owl62• 20 ноября 2023
Ответ дляSeehund
Выражение, которое может немому попрошайке принести целое состояние.
Артисты они такие, один взгляд может очень дорого стоять