Daimyo• 20 ноября 2023

Видели последнею речь Фарион?

Ирина Фарион заявила, что её увольнения из Львовской политехники "хотел лично Путин".
Я не понимаю, почему она показывает себя в таком свете?
ПекельнаКрасуня• 20 ноября 2023
так на нее чхать, что аж неудобно

GarnoKvit• 20 ноября 2023
Бо воно хвореньке
ТриАна• 20 ноября 2023
Херасобі корона у неї
Zelenkа• 20 ноября 2023
Чим більше ви тягаєте інформацію про Фаріон, тим швидше ростуть рейтинги у проросійських партій.
Підготовка до виборів почалась?
автор Уаджит • 20 ноября 2023
Вот тут видео с ней: https://t.me/spletnicca/12687
Правда не знаю, чей это канал.
автор Уаджит • 20 ноября 2023
Ответ дляТриАна
Херасобі корона у неї
Мания величия, это диагноз 🤣
автор Уаджит • 20 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Підготовка до виборів почалась?
Як так😯
Салт• 20 ноября 2023
Тому що, незважаючи на наукові досягнення (а вони в неї є, і про неї говорять як про спеціаліста), вона залишається пихатою і нерозумною людиною, зовсім без такту, емпатії і розуміння того, коли треба промовчати.
alenka3108• 20 ноября 2023
Уясобі в неї чсв, хоча мені що путін, що фаріон ..дві хворобливих людини, схиблених в різні боки.

Zelenkа• 20 ноября 2023
Ответ дляУаджит
Як так😯
Почитайте інші теми про Фаріон. Я вже не реагую, бо ніхт не хватить нервів на то все. Роздули із гандона дирижабль з цим всім)
Манула• 20 ноября 2023
Ответ дляУаджит
Правда не знаю, чей это канал.
Канал напевно антиукраїнський, що не відміняє питання психологічного стану цієї особи, бо само відео з її ютуб-каналу
debor_a• 20 ноября 2023
Звичайно, що хуйло хотів. За те, що зрадила комуністичну партію.
rybka21• 20 ноября 2023
Дєвочка в трусіках
автор Уаджит • 20 ноября 2023
Ответ дляСалт
Дивна вона, якщо чесно.
Виставляє себе ніби хвора на голову, навіщо їй це🤷‍♀️
alenka3108• 20 ноября 2023
Ответ дляУаджит
Дивна вона, якщо чесно.
Чому ніби? Вона і є хвора.
автор Уаджит • 20 ноября 2023
Ответ дляalenka3108
В мене склалося таке враження, що вона про нього так каже, ніби про свого чоловіка, який її ображає.
1973• 20 ноября 2023
Прочитала в Фейсбуке. Хватит тем о фарион, скоро рождество. Давайте статься из-за даты!)
автор Уаджит • 20 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Дякую, зараз знайду в пошуку форума, та почитаю.
alenka3108• 20 ноября 2023
Ответ для1973
Та нащо сратись) Хто як хоче, так і зробить. Оно на носі вже Миколая, 6 грудня)

Zelenkа• 20 ноября 2023
Ответ для1973
В ФБ є два види постів: Фаріон і реклама всякої фігні 😂
1973• 20 ноября 2023
Ответ дляalenka3108
Ну вот. Взяли на корню зарубили такую тему! Ладно, давайте о фарион. Вона хвора!
автор Уаджит • 20 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Дєвочка в трусіках
Вот бы сняла🤣 та ну нах🤣 такое увидеть 🤣
SmileyFace• 20 ноября 2023
Ответ дляУаджит
Дивна вона, якщо чесно.
Людина потребує до себе уваги, нудно їй. Вважає себе дуже важливою персоною. Може свою кандидатуру на вибори президента видвене))
Семицветка• 20 ноября 2023
Яке ж воно дурне)))
alenka3108• 20 ноября 2023
Ответ для1973
Я почала пити ударну дозу магнію, така добра стала, всім все пробачаю, ні с ким сратись не хочу, дивлюсь на людей і усміхаюсь))
Piracanta• 20 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Для чого йому це?Йому вигідні такі люди в українській політиці.
Piracanta• 20 ноября 2023
Ответ для1973
Нет, я неверующая. Мне пофиг на даты.
автор Уаджит • 20 ноября 2023
Ответ для1973
Мы Рождество и 25 декабря и 7 января будем праздновать))
Его много никогда не бывает 😘
alenka3108• 20 ноября 2023
Ответ дляУаджит
Его много никогда не бывает 😘
Аналогічно) В мене і ялинка вже стоїть, правда вимушено, бо купила нову, треба було оглянути, чи все ок) Сьогодні розправила гілля і зрозуміла, що через два тижні вже Миколая, можна вже й прикрашати її))
seami• 20 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Cьогодні додався черговий скандал Безуглої з ЗСУ 🤯