Послушная• 20 ноября 2023
Як вам дизайн маленького с/в? Чи додати кольорів
В мене така підлога в ванній як на фото
Зубная фея• 20 ноября 2023
Не подобається.
Не має за що оку зачепитися.
Ні кольору ні фактури.
Що не додайте, все буде не те(
Я б ще щось подивилася.
Не має за що оку зачепитися.
Ні кольору ні фактури.
Що не додайте, все буде не те(
Я б ще щось подивилася.
Вредняжка• 20 ноября 2023
Ответ дляКривая спроса
Так, туалет без душі це страшне
Так, не знаю навіть як там робити свої справи. І не посидиш, і на порадниці не потусиш. Душ приймати-наче в крижаній кімнаті. Такий інтер´єр що не затримаєшся. Але якщо один санвузол на сім´ю то може це і добре.
Області пітьми• 20 ноября 2023
Ответ дляВредняжка
Краще і не скажеш. Немає на чому погляд зупинить, не цікавий, без душі.
Ну вбиральня і не повинна мати душу
Вредняжка• 20 ноября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ну вбиральня і не повинна мати душу
Не згодна. Не даром є вислів бездушний інтер´єр. Це якраз яскравий приклад. Робота дизайнера ’на отвалі’
Області пітьми• 20 ноября 2023
Ответ дляВредняжка
Ніколи такого не чула. Вважаю, що душу в будь-який інтерʼєр вкладають тільки господарі особистими речами та предметами декору, які хоч кожен день міняти можна в залежності від настрою.
Тектологиня 80lv• 20 ноября 2023
Скууучно, как в больнице! Есть в продаже разные вещички на стену типа отделки-может, что-то веселое подобрать? Мне просится голубой или бирюза на обналичку дверей, и, например, около зеркала. Хотя бы 2 ярких места, и Вам веселее в нем будет.
Хочу наколоти губи• 21 ноября 2023
Ваш дизайнер никуда не годится. Это же как больница. Какой перегруз? Конечно добавить цветов! А вам самой нравися это больничная ванная? Не, ну на вкус и цвет....
Агент Пинкертона• 21 ноября 2023
Кольори, точніше майже їх відсутність це ок. Але все якось занадто дешево виглядає , ця тумба як із найдешевшого Дсп , дзеркало , двері. Не вистачає якихось фактур. Собі б так не зробила.