Стигла полуниця• 20 ноября 2023

Renew - в якому онлайн магазині купити?

Порадьте онлайн магазини, де можна купити косметику Renew.
Придивляюся до Primestyle та Profistyle.
Можливо, є відгуки й про них.
Паратруперсупер• 20 ноября 2023
Тут на кидстафе можно заказывать

автор Стигла полуниця • 20 ноября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Тут на кидстафе можно заказывать
Знати б перевірених продавців. Не хочу потрапити на підробку
Паратруперсупер• 20 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Смотрите по отзывам
Тут есть нормальные
Solly85• 20 ноября 2023
на primestyle несколько раз заказывала
So_so• 20 ноября 2023
Я покупала на профистайл
Пожмаковна• 20 ноября 2023
Я раніше замовляла прямо з Ізраїлю, але зараз не ризикнула. Тому теж шукаю, дивлюсь на сайт саванні. Але відгуків про нього не знайшла.

А що хочете замовити?)
УраганнаЯ• 20 ноября 2023
Замовляла тут, добре,що взяла 20 мл,на розпив, вперше в житті в мене була жахлива реакція на крем, а так оригінал, так як брала ще гель для вмивання який неодноразово купувала у свого косметолога
Бува і таке• 20 ноября 2023
А чем Мейк ап не подходит? Я там брала
Пожмаковна• 20 ноября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
От на розлив якраз би не ризикнула брати, бо фіг зна що налиють

Пожмаковна• 20 ноября 2023
Ответ дляБува і таке
А чем Мейк ап не подходит? Я там брала
Підходить сайт. Там нема зараз в наявності
УраганнаЯ• 20 ноября 2023
Ответ дляПожмаковна
Раніше, в іншому місті, ходила до косметолога, бачила звідки, як, в що мені наливала , тому купувала
Бджолина королева• 20 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Это не та косметика,от которой прям вау.Такое себе,на троечку.
Бджолина королева• 20 ноября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Потому что весь Израиль агрессивный и тяжёлый
Бува і таке• 20 ноября 2023
Ответ дляПожмаковна
А что именно вы ищете? Я брала маски с витамином С и отбеливающую, очень мне нравятся
УраганнаЯ• 20 ноября 2023
Ответ дляБджолина королева
Можливо мені якийсь з компонентів не підходити, в мене неодноразово був крем Gigi, але таких висипів ще ніколи не було, я потім спеціально через 2 тижня нанесла знову його, і лише на лоб, і знову така сама реакція
Бджолина королева• 20 ноября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я перепробовала кучу Израиля,у меня кожа комби без проблем.Мне весь Израиль ’очень не очень’.А вот Швейцария и Германия моя любовь.
УраганнаЯ• 20 ноября 2023
Ответ дляБджолина королева
Мені наприклад лише прям супер, це гель для вмивання з Gigi.В мене також комбі шкіра, і навіть в підлітковому віці не було висипів, а тут був жах....А які саме ТМ вам подобаються?
Пожмаковна• 20 ноября 2023
Ответ дляБува і таке
Масочку з віт С теж маю, обожнюю, мій фаворит.
Крем нічний антиейдж хочу, дуже мені зайшов. І сироватка з віт С. То сироватки на мейкапі нема
Бува і таке• 20 ноября 2023
Ответ дляПожмаковна
Ренью я сыворотку с витамином С не пробовала, у меня сейчас Timeless Skin Care вит. С 20%, классная, еще потом Сесдерму хочу попробовать

Пожмаковна• 20 ноября 2023
Ответ дляБува і таке
Спробую ,дякую)
А яка масочка вам більше подобається ?
Бува і таке• 21 ноября 2023
Ответ дляПожмаковна
Спробую ,дякую)
А яка масочка вам більше подобається ?
С витамином С, отбеливающую трудно смыть, и пока я еще ей недолго пользуюсь, чтоб какие-то выводы делать
автор Стигла полуниця • 21 ноября 2023
Ответ дляПожмаковна

А що хочете замовити?)
Та думаю нічний енергетик антіейдж, денний голден ейдж і гідра тонік
Пожмаковна• 21 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Масочку ще візьміть, вона топчик
Перша скрипка• 21 ноября 2023
Брала на Primestyle, усе було ок. Користувалась Ренью довго, років 7, а останні декілька років його якість змінилась в гіршу сторону
автор Стигла полуниця • 21 ноября 2023
Ответ дляПожмаковна
Масочку ще візьміть, вона топчик
А яку саме масочку?
Пожмаковна• 21 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
А яку саме масочку?
Оцю
Тра Ля Ля• 21 ноября 2023
Ответ дляБджолина королева
а какие бренды покупаете?