Знаю бакси• 20 ноября 2023
Де можна познайомитись із вищим колом чоловіків?
Прошу не ржати. Мені 22 роки, мрію хоч познайомитись з багатими людьми, щоб дізнатись їх рівень розвитку та і просто поспілкуватись. Якщо комусь сподобаюсь - супер. Сама звичайна людина - не донька мільйонерів.
Мира всем• 20 ноября 2023
Нафіга багатому чоловіку ви автор?
Тільки чесно що такого унікального в вас? От спробуйте мені запропонувати себе чи продати?!
Ну?!
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляМира всем
Нафіга багатому чоловіку ви автор?
Ну?!
Не кричіть
Мене все рівно оцінювати будете не ви
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляДаю справку
Хто входить в це коло?
Всі чоловіки на високих посадах
Рубаю олівлє• 20 ноября 2023
Ну як з вас не ржати, вибачте )))
Роки 3 тому назад всі айтішніків хотіли, зараз і боюсь вже написати хто на коні )))
Для вас вище коло це хто ?.
Депутати? Чи викладачі Вишу? Чи просто менеджер в іноземній компанії ?)
Для вас вище коло це хто ?.
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Ну як з вас не ржати, вибачте )))
Для вас вище коло це хто ?.
Можна всі 3 останні що ви сказали
Даю справку• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Всі чоловіки на високих посадах
Добре, а де ви зараз працюєте?
Творю чудеса• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Всі чоловіки на високих посадах
Так там і жінки є
На_оба_рот• 20 ноября 2023
В автосалонах, магазинах техники, да много где, куда они заходят, просто что-то спросить и разговорится, чтобы заинтересовать.
ЯсноВидящая• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Не кричіть
Мене все рівно оцінювати будете не ви
Какой высший круг? Масонскую ложу может?) Интересно даже как в теории вы туда собираетесь затесаться?
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Ви не їх кола - там свої є)
Так я ж і питаю як потрапити
Тётя Хрюша• 20 ноября 2023
Депутати збираються на виконкомах міський рад. Ваше завдання влаштуватися на роботу в міську раду
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Того і питаю
Тут же всі такі
Борець за гаманець• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Так я ж і питаю як потрапити
Досягти того, чого й вони. Працювати в тих компаніях, мати спільні інтереси
Творю чудеса• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Так я ж і питаю як потрапити
Снимите квартиру в элитном жк и бегайте утром
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
І гарцювати за 5 тисяч? Я поки з кимось познайомлюсь то з голоду помру
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Я поки досягну, то вже стара будут
Борець за гаманець• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Я поки досягну, то вже стара будут
Треба було раніше думати 🤣
ЯсноВидящая• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Того і питаю
Тут же всі такі
Пробивные и целеустремлённые дамы точно есть) Но они соображают и в курсе, как работает социальный лифт
Даже если вам тут кто-то что-то скажет - вам это ничем не поможет )
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
Живу на Борщагівці зарплата 20
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Про отвір між ногами я знаю, не мій варіант
мадамГрицацуева• 20 ноября 2023
візьміть квиток квиток в перший клас якоїсь авіакомпанії.ю а потім зупиніться в готелі за 1,5 тисячі доларів ніч, ходіть до ресторанів з середнім цінником 300 баксів за одного і ви побачите тих, про кого питаєте
Мальдивирую• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Так я ж і питаю як потрапити
В очереди на стойку в салоне Мерседес, например))
Когда сдаёте вашу машину на гарантийный сервис или замену резины))
Тётя Хрюша• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Перечитайте свою тему: де познайомитися? А тут: помру...
Пишу, не читаю• 20 ноября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Ну як з вас не ржати, вибачте )))
Для вас вище коло це хто ?.
Айтишники уже разобрались и своих берут, умные толковые девочки они такие красивые! Девочек в айти сейчас много
ЯсноВидящая• 20 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Так и остальные варианты тоже не ваши ) Вы вряд ли отличается хваткой, сообразительностью и авантюризмом )
Первоклашка Я• 20 ноября 2023
Да просто хоть на улице. Если вы красивая и умная, всегда есть шанс
Знаю бакси
• 20 ноября 2023
Ответ дляМальдивирую
Дякую
Рубаю олівлє• 20 ноября 2023
Ну ви ж мабуть десь вчились ? Десь працюєте? Десь ходите? Відпочиваєте?
Ви розумієте, що чим вищий ранг у людини , тим він вибагливіший до інших.
В 22 роки багато хто на метро ще катається. І навіть в 30).
Ви як в знаменитому фільмі: ´хочу сразу генерала!’.
Нет, милочка ) нужно на сержанта выходить замуж і по гарнизонам с ним покататься)