Нічна ненажера• 20 ноября 2023
Ненормована робота за велику зарплату
Наразі шукаю нову роботу, отримала 2 пропозиції, взяла час до кінця тижня відповісти.
Дані: мені 43 роки, незаміжня, дитині 10, житла немає, орендую. Робота в офісі за компом.
1) абсолютно ненормована робота, по відгукам це по 12 годин на день, дитину бачити не буду, стреси. Плюси: навчання в перший рік, міжнародні визнані сертификати, дуже хороша зарплата. Буде можливість відкладати та років за 5 назбирати на житло.
2) стандартна робота 8 годин на день, теж цікава, але ніякого розвитку, за 1,5 раза менші гроші. Зарплати вистачить на нормальне життя, оренду та відкласти хіба що на навчання дитині та машину.
Результат:
вже голосів:
294 (57.99%)
180 (35.5%)
33 (6.51%)
Своя думка
Нічна ненажера
• 20 ноября 2023
Не знаю, що робити ( я і так мало часу дитині приділяю, а якщо оберу 1 варіант, то взагалі і розмовляти ніколи буде
Треба підробіток• 20 ноября 2023
1.
Потому что на работе №2 вы просто сливаете время в обмен на выживание
На работе №1 вы инвестируете в свое будущее и ребенка. И потом, вас никто силой там не привяжет. Получите сертификаты, опыт - и может что-то более спокойное найдете. А в первом случае это потолок, при том что годы идут, если не сейчас рвануть - то когда?
Нічна ненажера
• 20 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
1.
Привяжет, там есть обязательства отработать 3 года после обучения
Дайте подумать• 20 ноября 2023
А ребенок ваш сам по себе расти будет? У него хоть бабушки-дедушки есть?
Ермолайчик• 20 ноября 2023
10 років дитина 24/7 буде сама по факту? Чи є бабуся, батько які допоможуть?
Нічна ненажера
• 20 ноября 2023
Ответ дляДайте подумать
Нет ни бабушек, ни дедушек, увы, и никаких родственников
Нічна ненажера
• 20 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Сама
Я натуралка• 20 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
1.
Діти швидко ростуть, і час швидко йде і поки автор буде інвестувати в себе і працювати по 12 год її дитина виросте і автор весь цей час буде на роботі
Попа как у Кардашьян• 20 ноября 2023
Я обрала перший варіант. Так само одна з дитиною, ще й з котами.Тепер у власному житлі. 4 роки відпахала як проклята, фактично без вихідних , з 8 до 8. Справилась, не жалкую.
Ермолайчик• 20 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
И как Вы себе это представляете? Он сам сможет быть хотя бы с 8-20:00? Ещё и во время войны
Поддакиваю иногДА• 20 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Так а з Ким буде дитина? Де батько? Хай він візьме на час вашої роботи до себе.
Треба підробіток• 20 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
А сколько времени в день вы с ребенком конкретно разговариваете? Не просто так, ни о чем ’ надень шапку, подай соль, сделал уроки?’ А интересуетесь подробно как прошел его день, выслушиваете его?
Сколько чистого времени?
Нічна ненажера
• 20 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Может. Мы выехали из Запорожья в другую страну.
Нічна ненажера
• 20 ноября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Батька вже немає в живих, нажаль.
Треба підробіток• 20 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Всего 3 года? ок
Малинка• 20 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
2 і шукати щось краще.
Ви так обираєте, наче на все життя обрана вакансія буде.
Ермолайчик• 20 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
А с ювеналкой вопросов не будет заграницей? Может кого-то типа няни поискать?
Треба підробіток• 20 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Сама
будут деньги- наймете тьютора
Утром пообщаетесь с ребенком. С уроков заберет тьютор, сопроводит на секцию, проследит за уроками и прочим.
Вечером пообщаетесь. Выходные, отпуск.
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Сколько чистого времени?
Хвилин 40-60 щоденно в середньому, іноді більше. допомагаю з усними уроками (в нього погано література і пр ), граємо іноді вдвох в настолки, дивимось кіно ввечері.
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Це Польща, не буде. Він вже не захоче няню, дорослий не по віку, і на зріст високий.
Треба підробіток• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Супер. С уроками поможет тьютор.
Час в день вечером у вас останется
Поиграете в настолки на выходных
Что изменится по сути?
Час в день вечером у вас останется
Поиграете в настолки на выходных
Что изменится по сути?
Сито для думок• 21 ноября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Але з двома вихідними? Тоді це не страшно
Распутница• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Я работала три года на 5-6дневке работе почувствовала себя недоматерью, получаю мало, работаю ещё на дому, уделяю время ребенку.
Квітка Миру• 21 ноября 2023
Не знаю, напевно 1 варіант. Так, жаль дитину. Але, зможе потім пропрацювати це у психолога. І у вас буде власне житло. Потім трохи полегше буде вам обом. А так, буде з тараканами і на зйомі.
Не обовʼязково бути парою нерозлучників. Можна просто хоча б раз на тиждень якісно проводити час разом. Вже краще ніж коли батьки не те щоб не мають часу, а просто і не проводять його разом, бо думають, що жити разом - це вже проводити час.
Життя складне. Говоріть з дитиною, пояснюйте. Знаходьте час коли можливість є. І все буде добре
Почекуха• 21 ноября 2023
Ребенку важнее качество общения. Дети спокойно сидят с няней, зато мама не будет задолбанная материально-бытовыми проблемами. Работа с перспективой лучше, чем протирать штаны
Распутница• 21 ноября 2023
Ответ дляДайте подумать
Я подумала про себя так. Работа рано или поздно закончится а ребенок с тобой всегда..
Сито для думок• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ви в офісі знайшли роботу? Добре знаєте польську мову?
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Супер. С уроками поможет тьютор.
Час в день вечером у вас останется
Поиграете в настолки на выходных
Что изменится по сути?
Час в день вечером у вас останется
Поиграете в настолки на выходных
Что изменится по сути?
Мене не буде вдома постійно. Одна справа, коли він в кімнаті, я на кухні, наприклад, ми чуємо один одного, а інша - коли він на самоті