Нічна ненажера• 20 ноября 2023
Ненормована робота за велику зарплату
Наразі шукаю нову роботу, отримала 2 пропозиції, взяла час до кінця тижня відповісти.
Дані: мені 43 роки, незаміжня, дитині 10, житла немає, орендую. Робота в офісі за компом.
1) абсолютно ненормована робота, по відгукам це по 12 годин на день, дитину бачити не буду, стреси. Плюси: навчання в перший рік, міжнародні визнані сертификати, дуже хороша зарплата. Буде можливість відкладати та років за 5 назбирати на житло.
2) стандартна робота 8 годин на день, теж цікава, але ніякого розвитку, за 1,5 раза менші гроші. Зарплати вистачить на нормальне життя, оренду та відкласти хіба що на навчання дитині та машину.
Результат:
вже голосів:
294 (57.99%)
180 (35.5%)
33 (6.51%)
Своя думка
Ясамаякрасивая)• 21 ноября 2023
Я работала по 14 часов правда из дома
И не за огромную зп, просто за нормальную
Ничто не вечно, лучше сразу идите туда где больше денег, накопите, всегда можно уволиться если совсем не пойдет
Ребенок в 10 лет чем-то уж займется
Админко• 21 ноября 2023
Если больше вариантов нет, то первая, зарекомендовать себя хорошо, а потом ставить свои условия.
Шумелка Мышь• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Нет ни бабушек, ни дедушек, увы, и никаких родственников
З сином я обрала варіант 1. Реально не бачила як росте дитина. Заробила на роботі виразку шлунку.
З донькою (різниця в 14 років) обрала поки що варіант 2. Малій 11, працюю 6 годин в день, робота біля квартири. Мені теж 43. Зараз закордоном.
Що б там не казали жінці самій з дитиною , без родичів, важко і заробити і побудувати кар´єру. З сином я обрала кар´єру - стосунки погані, хоча наче для нього ж старалася
ГонУрова дівка• 21 ноября 2023
Не знаю что вам посоветовать, у меня сын в переходном возрасте и это жесть, при том я считаю что он у меня ещё спокойный
Ну что я скажу...упустите этот период - неизвестно чем это может закончиться
ОбережнаЯ• 21 ноября 2023
А спробувати перший варіант і потім, якщо не вийде-змінити, не варіант?))
Колгоспниця• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
50/50 начебто теж теоретично, але потрібно ще раз поговорити. 18000 + бонуси
Так это не супер-зп , хорошая
Но, не для рабского графика и т д .
Это нормальная зп за нормальный график
У меня двое детей : 8 и 11, помощница для рутины
Но, не для рабского графика и т д .
Это нормальная зп за нормальный график
Колгоспниця• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ні, це серйозно і закінчиться судом з великими штрафами. Мій знайомий звідти звільнявся, знайшов інше місце, виплатив їм великі гроші.
У меня нет никакого рабства и т .д. За 30 дней предупредить .
Может вам еще поискать ?
Вводные у меня ваши , обучения нет
Может вам еще поискать ?
Вводные у меня ваши , обучения нет
Колгоспниця• 21 ноября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Бачте, а я прийняла рішення бути з дітьми (так як два декрети і спочатку старший хворів і не міг до садку ходити, потім в меншої почались проблеми, в обох випадках сказали, що потрібно максимально обмежити дитячі колективи і дати організму «відійти» від болячок). Розумію, що інші в аналогічних ситуаціях якось викручуються, але прийняли з чоловіком рішення, що я буду вдома.
А нещодавно син запитав мене, чому я постійно сиджу вдома і не хожу на роботу. Навіть запропонував сидіти з молодшою сестрою (хоча сам ще досить малий), щоб я працювала «як всі».
Задумалась, чи варто було жертвувати карʼєрою з-за дитячих болячок
Точно нет ) развод показал всю « слабость « лонг декретов для женщины
Всем чудесно , кроме нее
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Может вам еще поискать ?
Вводные у меня ваши , обучения нет
Может вам еще поискать ?
Вводные у меня ваши , обучения нет
Для меня огромный плюс - обучение. Самостоятельно платить за эти сертификаты - около 20 тыс евро..
И бонусы по отзывам работающих - примерно как постоянная часть по сумме
Мизимец• 21 ноября 2023
Я считаю, вариант 1 лучше.
Деньги, опыт, сертификаты, 3 года пролетят быстро, потом сможете что то спокойнее найти, но при этом за плечами багаж знаний и опыта будет.
С ребенком на выходных максимально эффективно можно время проводить. Втянетесь.
Мизимец• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Блин, и вы ещё думаете))
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляМизимец
Блин, и вы ещё думаете))
Я ещё за здоровье беспокоюсь. Мне уже не 25.. есть проблемы с давлением, выдержу ли такой темп
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ще можна не поспішати і ще пошукати
В мене є лише 1 місяць, на поточній роботі масові звільнення, на жаль, компанія йде до банкрутства
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
наймете помічницю на пару годин на добу.
Вибачте, автор, за ейджизм, але у 43 найти пристойну роботу за гарні гроші, з міжнар. сертиф. і можливістю розвитку - це дуууууже хороша пропозиція, як на мене.
а що каже Ваша дитина? які у неї пріоритети? у мене дорослий син, але в цій ситуації, гадаю, він би обрав мою роботу, стабільність і достаток (якби йому було 10 років). і я б у свої 10 також би обрала достаток і можливість придбати житло у майбутньому. і не тому, що ми такі-сякі меркантильні люди, а тому що шанс треба використовувати.
Дитина вважає, що потрібно обирати першу.
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Писала трохи вище - якщо звільнюсь раніше, повинна відшкодувати вартість навчання
КартаБезКомиссий• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
И правильно.
1 вариант - даст вам и сыну толчок к развитию. Ему - быть еще более самостоятельным и больше контактировать с миром и людьми, вам - более прочную почву и запасы с реальной перспективой. И количественный досуг с ребенком переведете в качественный.
Удачная• 21 ноября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так а з Ким буде дитина? Де батько? Хай він візьме на час вашої роботи до себе.
Люди, Вы такие смешные))) отец скорее всего работает тоже
выход автора - няня для ребенка
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляУдачная
выход автора - няня для ребенка
Батька немає вже. На няню я навряд чи його вмовлю, він доволі самостійний і вже по росту як я )) (158)
хутряна володарка• 21 ноября 2023
я бы выбирала 1-й вариант, няня, ребенку кружки, выходные с ребенком бы проводила, старалась устраивать поездки. Финансовая стабильность в условиях, что вы сама с ребенком для вас очень важна, к тому же не понятно, что будет завтра. Плюс, у вас будет рост карьерный, признанные сертификаты, что в вашем возрасте тоже немаловажно, т.к. в районе 50-ти лет вы интересны будете только, если вы будете профи.
Я однозназначно за 1-й вариант
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Я однозназначно за 1-й вариант
Да, по поводу 50-ти вы очень правы. Наверное это самый важный аргумент из всех, если честно. Пока мне 43, есть предложения. Что будет через 5 лет и какую зарплату смогу просить в 50 ..
хутряна володарка• 21 ноября 2023
прочитала выше, что хорошая зп - это 18 к :( Не знаю, для меня хорошая относительно зп стартует от 50 к и выше. Единственный бонус - это обучение. Хотя у меня подруга работала фин. котнтролером в ИТ-компании без обучения и зп была в разы повыше.
А в какую компанию ( профиль, не название) устраиваетесь ? Какое профильное образование, по которому работали ? Есть ли возможность работать удаленно ?
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
50к золотых в месяц? Это 11 тыс евро в месяц. Не видела таких зарплат, вот честно
хутряна володарка• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
а, это злотые - сорри, тогда согласна с вами полностью :) Я думала это в гривнах :)
хутряна володарка• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
хотя в злотых согласитесь 50 к лучше звучит, чем 18 к :)))))
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Да)) это мы с девушкой из Гданска переписывались, поэтому писали в злотых
хутряна володарка• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
теперь понятно - вы в Польше и обучение будет в Польше, и зп в злотых. В вашем варианте я бы вообще однозначно шла на первый вариант, т.к. в новой стране (я предполагаю, что вы приехали, как все от войны). Загрузите ребенка тренировками, интересными занятиями. И повторюсь - свободное время (выходной в любом случае должен быть) с ребенком старайтесь проводить актвино, чтобы он чувствовал ваше присутствие + какие-то мелочи (типа ритуал отхода ко сну или т.п.) тоже в жизни должны присутствовать. Все у вас получится, но поверьте фин.стабильность очень важна.
Мне 46 и если бы я всегда оглядывалась только на ребенка, то на данный момент не было бы возможности работать сейчас в Германии с компанией, с которой и до войны работала. А мое образование дает мне эту возможность :)
Я бы однозначно при ваших условиях выбирала 1-й вариант
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Спасибо, все же склоняюсь действительно к 1му. Да, приехали, как все, в марте, сразу нашла работу по специальности, но текущая компания, увы, недееспособна более.
Перловая Кашка• 21 ноября 2023
цінуйте себе і своє життя.за 2 варіант. приклад.я і моя подруга. Я працюю на держслужбі. Зп середня,але завжди великі відпустки,лікарняні,свята...З дочкою по місяцю сиділи влітку в Карпатах,їздили по всій Україні на ВСІ шкільні канікули(весною,восени,взимку).Я жила цікаво,бачила дитину. От реально є що згадати. І подруга,яка заробляла великі гроші.вигризала в рік 10 днів відпустки,не бачила нічого крім роботи. і от нещодавно мені сказала-ти молодець що не проміняла життя цікаве на гроші. на сьогодні вона одна,ніде не була,нічого не бачила,жила лиш на роботі і вічно втомлена. в мене було цікаве життя,я їздила,відпочивала,приділяла увагу дитині.і т.д. в поїздках зустріла прекрасного чоловіка і вдруге вийшла заміж. Отож,гроші ще не все. так,періодами було скрутно. Я не могла собі дозволити купувати дорогий одяг,золоті прикраси,дорогу техніку.але на сьогодні я маю більше. золотий час,який я провела з сім*єю в своє задоволення. а хтось буде згадувати втому і дорогу техніку
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
У вас, напевно, було своє житло. Я дуже багато витрачаю на оренду ((
P S. Якщо чесно, була до вашого посту впевнена, що на зарплату держслужбовця в Україні неможливо місяць відпочивати в Карпатах ))