Нічна ненажера• 20 ноября 2023
Ненормована робота за велику зарплату
Наразі шукаю нову роботу, отримала 2 пропозиції, взяла час до кінця тижня відповісти.
Дані: мені 43 роки, незаміжня, дитині 10, житла немає, орендую. Робота в офісі за компом.
1) абсолютно ненормована робота, по відгукам це по 12 годин на день, дитину бачити не буду, стреси. Плюси: навчання в перший рік, міжнародні визнані сертификати, дуже хороша зарплата. Буде можливість відкладати та років за 5 назбирати на житло.
2) стандартна робота 8 годин на день, теж цікава, але ніякого розвитку, за 1,5 раза менші гроші. Зарплати вистачить на нормальне життя, оренду та відкласти хіба що на навчання дитині та машину.
Результат:
вже голосів:
294 (57.99%)
180 (35.5%)
33 (6.51%)
Своя думка
Сонячний зайчик• 21 ноября 2023
2.
В дитини складний вік починається
Якщо втратите контакт, контроль, то назад цей час вже не повернете.
В дитини складний вік починається
Ручки-Крючки• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Це Польща, не буде. Він вже не захоче няню, дорослий не по віку, і на зріст високий.
так надо сразу так и писать, что Польша. Понятное дело, что там з/п выше в 10 раз
Попа как у Кардашьян• 21 ноября 2023
Ответ дляСито для думок
Але з двома вихідними? Тоді це не страшно
0-4 вихідних на місяць, 3 тижні відпустки
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляСито для думок
Ви в офісі знайшли роботу? Добре знаєте польську мову?
Англійську, в Варшаві багато великих компаній з англійською мовою спілкування
Почекуха• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Так тем более, смысл с большим сидеть, у него как раз период сепарации
Треба підробіток• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Мене не буде вдома постійно. Одна справа, коли він в кімнаті, я на кухні, наприклад, ми чуємо один одного, а інша - коли він на самоті
мальчику уже 10 лет, ему не нужна мамочка в соседней комнате 24/7
с ним будет тьютор
обычно нанимают молодых людей, студентов из пед вуза, а не унылую тетушку
мальчику будет интересно
плюс общение мужское
с ним будет тьютор
мальчику будет интересно
плюс общение мужское
Зоркая Зорро• 21 ноября 2023
Ви забезпечите дитині хороший старт - наймете репетиторів, зможете оплатити навчання.
Для хлопчика бути самостійним - чудова навичка, пригодиться у дорослому житті.
Ну і важливо не кількість часу, який проводиш з дитиною, а якість. Ну і підлітки завжди залишаються підлітками - хочуть круті гаджети і одяг і гроші на відпочинок
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляMush_Mash
Автор, там прям обовʼязок бути присутньою в офісі до 20-21.00? Неможна, щоб Ви дома ту годину-дві допрацювали чи у вихідний?
Яка у Вас спеціальність по роботі,якщо не секрет?
Ось тут не знаю, напевно цей момент ще раз обговорювати.
Фінанси - контролер, внутрішній аудитор..
Ручки-Крючки• 21 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
с ним будет тьютор
мальчику будет интересно
плюс общение мужское
с ним будет тьютор
мальчику будет интересно
плюс общение мужское
каких молодых людей? среди них много педофилов, плюс пропаганда всякой гомосятины везде
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
с ним будет тьютор
мальчику будет интересно
плюс общение мужское
с ним будет тьютор
мальчику будет интересно
плюс общение мужское
Мій не захоче ніякого тьютора, це точно, не любить чужих людей. Для нього ідеал - дистанційне навчання, в школу примушую ходити, все ниє, щоб сидіти вдома самому.
Молода і нерозважлива• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
паршиво.. ще можливі варіани.. --шукайте гарну школу з проживання. бачитиметесь на вихідних... чи визвати до себе когось з далеких родичів..
Пугачиха• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ну так і справді - проговоріть : ви йдете о 18.00-й, ноут вдома є, ввечорі/вночі допрацювали. Я так постійно живу, малій 11.
Впевнена, що в тому не буде проблеми, якщо Ви в зоні доступу.
Автор, Ви погоджуйтесь,а далі, з часом, підлаштуєте їх під себе
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ой ні, це не вихід, віддати жити глибокого інтроверта в школу з проживанням, він мені не пробачить.
Немає таких родичів
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляПугачиха
Так, це, напевно вихід.
Головне ще, щоб в мене здоров´я вистачило
Там-тарарам• 21 ноября 2023
Зазвичай я завжди голосую за мам і за їх розвиток, бо діти підуть, а ти у себе залишаєшся. Але це можливо, якщо є адекватна допомога і не за рахунок дитини відбувається.
Якби це було 8 годин на день, ок. Не бачити дитину взагалі тим паче, коли підлітковий вік на носі я би для себе обрала тільки з безвиході. Всі вони дорослі і круті і нічо їм не треба, але ламають дрова часто і не розуміють, як з того вибратися буває. Тим паче, у вас всього 10 років сину.
Я би обрала другий варіант і шукала би вакансію з нормованим графіком і розвитком.
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Так, за ту саму роботу в Україні платять набагато менше. Ну або я не розумію як в Україні шукати вакансії де б скільки платили
Пугачиха• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Так, це, напевно вихід.
Автор, не втрачайте шанс і вирішуйте проблеми по мірі їх надходження)
Всесвіт підказує Вам бути гнучкішою😉
Молода і нерозважлива• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Немає таких родичів
інтроверту звичайно самому краще. значить- будете з ним на звязку.,навчіть розігрівати їжу, поговоріть з ним, і може точно когось на вечори із студенток пошукати -наприклад вчити англ, чи чим він захоплються..,(раз так голубих боїтесь)..
Треба підробіток• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
тем более надо социализировать его
Колгоспниця• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
я эту позицию занимаю в Польше : 50 на 50 удаленка , 20 000 pln на руки,Гданьск , в 17 -00 свободна
у вас какие условия?
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
тем более надо социализировать его
Він ходить в школу, є друзі, але навіть друзі - це максимум на 2-3 години , якщо приходять в гості, або він до них, швидко втомлюється від спілкування.
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляКолгоспниця
у вас какие условия?
50/50 начебто теж теоретично, але потрібно ще раз поговорити. 18000 + бонуси
ЗдесяЯ• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
а 2 вихідних на тиждень буде?
personality• 21 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Привяжет, там есть обязательства отработать 3 года после обучения
Ви з тими обязатєльствпми можете в туалет сходити 🤷♀️
Нічна ненажера
• 21 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ні, це серйозно і закінчиться судом з великими штрафами. Мій знайомий звідти звільнявся, знайшов інше місце, виплатив їм великі гроші.
графиняВишенка• 21 ноября 2023
А що це за робота така по 12 Годин ? Це тільки якісь оператори.
Але їм багато не платять. В ви кажете гарні гроші. То що за вакансія?