Гравіцапа• 21 ноября 2023
Запала на своего врача. Афигительный
Тоже делает мне знаки внимания, не знаю как на намекнуть,, что хотела бы на кофе
У него рядом со мной даже глаза горят по особенному
Ответ дляПиу!Пиу!
Поражаюсь этим клиенткам) Какие глазки у стоматолога? Хоть бы от страха не умереть. Вырывала зуб, упала в обморок. Два года прошло, а стоматолог, когда в городе случайно встречаемся на улице, нервно смеется)
хахаха) мені один стоматолог вирвав за раз 2 зуба (мудрості), причому я йшла на консультацію просто посеред обіду офісного) він мене годину вмовляв, я відмовлялася, потім дав папірець підписати, де я написала, що погоджуюсь на виривання 2 зубів) один зуб розрізав і діставав. на наст консультації запрошував на каву) і потім знову казав, що треба вирвати ще 2 - на це я вже не погодилася.
Цветов Мне срочно• 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я думала - гінеколог)
тоді автор смайликом закрила б не обличчя
энциклопУдия• 21 ноября 2023
Ответ дляMarmu
Автор, то можуть бути ваші фантазії, можливо, він просто вихований із манерами) мені от теж здаєтья, що мені психіатр глазки строїть, але відганяю від себе ті думки, він просто лікар із модної клініки, вони там, мабуть, зі всіма так розмовляють)
А с какой проблемой вы у психиатра?
Не издеваюсь
Ответ дляэнциклопУдия
А с какой проблемой вы у психиатра?
Не издеваюсь
я вже не перший рік ходжу, спочатку до психологів, потім до психіатрів. у мене якась все життя апатія, нічого не хочеться, і постійно щось болить, але без діагноза - то голова болить (мігрень), то спина, то простужуюсь. У листопаді цьому у мене дня 3 нічого не боліло. Всі лікарі кажуть, що то стрес, хоча у мене немає якихось супер стресових факторів - живу сама, працюю здому, робота ненапряжна
энциклопУдия• 21 ноября 2023
Ответ дляMarmu
Очень похоже на меня) Если не секрет, кем работаете?
Гравіцапа
• 21 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
Он гей, но в подружки напроситься можно
С чего вы взяли?
ФсеСама• 21 ноября 2023
Ответ дляГравіцапа
С чего вы взяли?
Слишком напомаженный, брови долго выщипывал или долго сидел в барбер шопе.
Есть такая категория геев - медведи. Вот он и похож на медведя.
Ліплю вареники• 21 ноября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Ой, таке враження від його фото, що жодної спідниці не пропускає
😅😅😅хто? Цей пузан?