Зашла на 5минут• 21 ноября 2023
Порадьте де сумку глянути?
Бюджет десь 100 доларів плюс мінус
Хочу щось гарне і стильне
Якщо знаєте де закордоном замовляти і гарні знижки, то накидайте посилань, будь ласка
Дякую
Хочу щось гарне і стильне
Дякую
Правильно_Валерчик• 21 ноября 2023
Коуч розгляньте, в мене одна вже років 5 неубієнна, але ношу не щодня, бо маю декілька.
В 100 не вкладетесь
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
В 100 не вкладетесь
На якому сайті ви їх купуєте?
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
фото
Дякую
В них є пряма доставка в Україну? Скільки часу десь доставка займає?
Правильно_Валерчик• 21 ноября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Дякую
Немає
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Немає
А як ви замовляєте тоді там? Чи через якийсь типу міст експрес? А яка в них класна модель? Бо я в моді не сильно знаток такий
Правильно_Валерчик• 21 ноября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Так, через перевізника.
Можливо, ви зайдете на сайт і виберете за смаком саме свою модель, бо мені за... і смаки можуть бути різними