Носишся з ним в буквальному сенсі, купаєш як маля, готуєш прибираєш за ним, він вже й на голову сів. Сприймає все як повинна. Хоч каже що любить до нестями. Де ця любов, як навіть не цінує мене? Неодноразово йому дорікаю цим, не дошло. Буде цінувать як піду?....
Ответ дляEC2012
Еще одна прислуга/мамка/нянька у взрослого мужика, как так можно? Автор, вы себя совсем не любите и не уважаете?
Для мене кохання це турбота
Vita_Nikita• 21 ноября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Для мене кохання це турбота
Автор,в любви к ближнему главное не переборщить,но Вы уже всё...
Ответ для кактус-c
Капец... И её беспокоит, что он её не ценит.. Бежать надо от такого мужа, и чем быстрее, тем лучше...
Ну взагалі то непросто напевно це зробити, ще й у війну, з дитиною
Ответ дляМарина -dd09
Как раз наоборот, сейчас это сделать проще.. Можно выехать в ту же Норвегию, Германию или где ещё пособия платят украинцам, заодно и язык иностранный выучите, лишним точно не будет...
Ответ для кактус-c
З новонародженою це не іграшки по за кордонам їздити, дякую
Ответ дляkelle
Не іграшки -це жити з насиллям у сімʼї. Ще і з дитиною.
Якщо ви цього не розумієте, то у вас вже викривлене повністю сприйняття реальності.
Вам до психолога треба
Я чекаю поки вона підросте і зможу стати на ноги. Я не кажу що це норма. Нічого не зміниться, то піду раніше
Ответ для кактус-c
Ну, значит Вас устраивает ваша жизнь...
Ні. Чогось чекаю незрозуміло навіщо. Багато разів прокручую сюжет як йду. Я сама. Буде важко з малою дитиною. На аліменти не подам з принципу. В нього вже є одні
LazyCat-0de2• 21 ноября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Для мене кохання це турбота
Взаимная, автор! Взаимная