Чеширская кошечка• 21 ноября 2023
Очень большие круглые леденцы
попросила моя дочь у Деда Мороза. Точно не чупа-чупсы, говорит, они плоские. Кто-нибудь, помогите опознать, что она хочет?)))
Чеширская кошечка
• 21 ноября 2023
Ответ дляФизрукая
Воно?
якщо великі, мабуть так. Їй же показати не можу, щоб запитати. А який пошуковий запит ви давали, що і на розетці є? Я шукала, все маленьке.
Маурита• 21 ноября 2023
Це ж цукор один. Не привчайте до такого.
Багато таких у всяких еко-ларьках.
Чеширская кошечка
• 21 ноября 2023
Ответ дляМаурита
Багато таких у всяких еко-ларьках.
не хвилюйтеся, таке на свята тільки і буває, знає, що не можна - зубии.
За еко-ларьки дякую, пошукаю.
Иванка Бур• 21 ноября 2023
Соси хоть круглый год - он все равно не станет меньше 🤣 фраза из фильма про шоколадную фабрику
Маурита• 21 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
Чекаю на нову версію в грудні!
Чеширская кошечка
• 21 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Так они везде есть. Это ж не дефицит.
Маленькте видела, большие нет, иначе бы не спрашивала. Сейчас вот нагуглить удалось, фирма рокс, но только оптом везде, мне столько не надо))
Гарнюнька• 21 ноября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Майстерні карамелі немає в місті? Там точно є великий вибір
Чеширская кошечка
• 21 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
Ні, немає, на жаль.
Гарнюнька• 21 ноября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ні, немає, на жаль.
Або желейні магазини? Так великий вибір...там не тільки желейки а й льодяники є..