verschwommenheit• 21 ноября 2023

Каким кремом для рук вы пользуетесь?

Свисток ля-минор• 21 ноября 2023
Weleda гранат или облепиха

Тріль підпільний• 21 ноября 2023
Лизодерм Релакс,
Ноунэйм• 21 ноября 2023
Очень дешёвым, который подошёл именно мне. Долго искала. Много контактирую с водой и кожа слабая на руках. Кстати, дочери этот же крем не подходит. Потому рекламировать не буду
Басноплетка• 21 ноября 2023
Гарньер красный
Мульйонерша• 21 ноября 2023
Mixa
Дама с заначкой• 21 ноября 2023
Такий зараз
РыжаяЛиса• 21 ноября 2023
Dove 🕊️
Блондинка в Законе• 21 ноября 2023
Різними. Різниці між дешевими і дорогими не бачу взагалі.
Борода• 21 ноября 2023
Доктор санте

Баба на горошині• 21 ноября 2023
Никаким
Скоро_вчера• 21 ноября 2023
Исана
Чай не пью, только кофе• 21 ноября 2023
Дермасан из аптеки
Поміркована думка• 21 ноября 2023
Нивея софт - для меня лучший
Не заздріть тьоті• 21 ноября 2023
Зорька з флоралізином. Купую в зоомагазині.
120-120-120 (не худею)• 22 ноября 2023
На ніч Ля Рош Цикапласт В5+ (це загальний для вього тіла, а є для рук, спробую в наст.раз), вдень декілька разів наношу різні, зараз з аптеки крем-бальзам Чергова аптека Еколла для сухої шкіри рук, дуже класний, до речі!

Перед цим була Мікса, з червоною кришкою ще більш-менш (відчувається на шкірі, довго вбирається), але з беж.кришкою - то треш, і запах, і його консинстенція, і його дія(, пару місяців покористувалась і викинула.
Донька подруги• 22 ноября 2023
На ночь bioderma atoderm intensive baume или крем для тела домашний доктор. В течении дня dr sante нежный шелк
LanaVita• 23 ноября 2023
Крем для рук з олією каріте- Dr. Sante, шикарній и недорогой