Звоночек• 21 ноября 2023
ПОХ, Дарниця, де купити зимове взуття хлопцю підлітку 43 розмір?
Добрий вечір!
Дівчата, ви все знаєте. Підкажіть, будь ласка, де купити теплі кросівки чи ботинки хлопцю підлітку.
Бюджет — до 5000 гривень.
Все, що дивились по ТЦ, зовсім холодне.
Сину сподобались такі. Але немає розмірів або чекати.
Може хтось щось порадить.
Додала опитування.
Бюджет — до 5000 гривень.
Все, що дивились по ТЦ, зовсім холодне.
Може хтось щось порадить.
Додала опитування.
Результат:
вже голосів:
4 (50%)
Купили взуття підлітку до 5000
2 (25%)
Купили взуття дорожче 5000
1 (12.5%)
Не купували
1 (12.5%)
Свій варіант
Ответ дляЗвоночек
От Вам і чорна пʼятниця. Реальна ціна була 3500.
Потім поставили цінник 6299, перекреслили і начебто зробили знижку 4409.
А народ ведеться.
Треба було брати до кінця листопада.
Але попереднє взуття в вересні було нормальне, сьогодні взув — давить.😕
А народ ведеться.
Треба було брати до кінця листопада.
100%, вони так всюди роблять, не ведіться
Семенівни сусідка• 21 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Думаю завтра туди поїхати.
Проїдьтесь по аутлетам пума, найк, мегаспорт... є на петрівці (плаза спорт і біля ашана/декатлона)
Звоночек
• 22 ноября 2023
Ответ дляМост_Устал
В Интертопе Ванс
Брали на прошлой неделе за 3500
Дякуємо ще раз!
Купили також Vans. Сподобались більше за все. Теплі, гарної якості, прорезинений носок та підошва, щоб вода не заходила.
В магазині вони були 5600, але я використала знижку з додатка Intertop і вийшло 4000.
Ми дууууже задоволені. Провели 4 години в River Moll поки вибрали взуття та куртку, але воно того варте.
Мост_Устал• 22 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Дякуємо ще раз!
Я очень рада ,что мой совет пригодился !