Пацаааааааан• Изменено 21 ноября 2023

Спасибо Советчицам за то что делятся акциями! Затарилась мылом Dove на Розетке!

Дай Бог хорошего мужа девочке, которая поделилась акцией в 71% на жидкое мыло Dove на Розетке)) Там еще по сумасшедшей скидке мой любимый Safegard оказался и твердое мыло Dove c кокосом, которое пахнет, как кокосовый рай и которого нет нигде в продаже.
Zelenkа• 22 ноября 2023
Ответ дляЧемна панночка
Бомба,я такой на работе пью
Ви вчителька? Доводять?😂

Чемна панночка• 22 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Ви вчителька? Доводять?😂
Не, бухгалтер)) в кофе добавляю или 50 грамм,когда достанут
Пушап Мі мі• 22 ноября 2023
Ответ дляMarmu
а де, підкажіть, будь ласка. ще діє акція?
Не знаю, чи велика знижка. Але були вони близько 280 начебто. Замовила за 214 грн.
На
Розетці
Zelenkа• 22 ноября 2023
Такі подушки брала влітку, якість хороша

Набір подушок для сну Sleepingg Антиалергенне волокно 50х70 2 шт чохол зі стібкою Білий (4820227283217) Детальніше: https://rozetka.com.ua/ua/sleepingg_4820227283217/...
Аnnеt• 22 ноября 2023
Ответ дляZelenkа

та ёлки. и подушки тоже заказала. спасибо.

представляю, что там будет творится в пунктах выдачи.
Zelenkа• 22 ноября 2023
Ответ дляАnnеt

Будь ласка!
Та знесуть нафіг😂
ОноВамнадо• 22 ноября 2023
Ответ дляZelenkа

Короче всі закази треба самоскидом забирати

Zelenkа• 22 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
І Нотіно весь день накидає сповіщення. Я навіть не лізу туди😂
Наверняка• 22 ноября 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Не повірите...ні того, ні того!)
у вас ще є час!)))Юск вже дістав свої закрома( по секрету- я їх теж не купувала..але..мені подарували)))
Барабасиха• 22 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Повно
Упаковка крем-мила Dove Асорті 90 г х 6 шт (8720633011687)
Только прикол в том что оно по 90гр,а не 135 весом)))
фрау Гітта• 22 ноября 2023
Так, хто книжки про психів розкупив?
Я не встигла🤭
Милота• 22 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Так, хто книжки про психів розкупив?
Я не встигла🤭
Кто-то сильно психанул и купил все экземпляры)
фрау Гітта• 22 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
На нотіно та водичка Versace ще дешевша.
Але пишуть про проблеми з кордоном. Сиджу думаю.
Zelenkа• 22 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Та беріть хай їде, не спортиться😁
Tatka Kiev• 22 ноября 2023
Ответ дляZelenkа

Не зрозуміла, це ціна за 2 шт?
Zelenkа• 22 ноября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Не зрозуміла, це ціна за 2 шт?
Так, за комплект
Tatka Kiev• 22 ноября 2023
Ответ дляZelenkа

Побачила, дякую
Кусюче сонечко• 22 ноября 2023
Ответ дляMarmu
На розетке полно щеток этих, и паста зубная и ёршики для Зубов
Введите в поиск и выбирайте, пока есть еще
Директор Пляжу• 22 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Так, хто книжки про психів розкупив?
Я не встигла🤭
Я не встигла, пішла вечеряти, прийшла хотіла замовити, нема

Герцогиня• 22 ноября 2023
Ой, спасибо, девчули, а я взяла
порошок стиральный, очень достойный для ежедневной стирки. Пятна всё равно всегда в кислородном замачиваю https://rozetka.com.ua/splito_4820049382556/p31643...
и такой наборчик виши. Вообще очень люблю их наборчики))) И кожа как разпроблемная((( https://rozetka.com.ua/vichy-5905076051633/p374495...
интайм_не_предлагать• 22 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Так, хто книжки про психів розкупив?
Я не встигла🤭
Спойлер такий - просто з психами не спілкуйтеся)
Tatka Kiev• 22 ноября 2023
Все)
Більш нічого не буду замовляти
Герцогиня• 22 ноября 2023
Ответ дляШкварочка
В Сильпо видела крем Милка 350 г -99 или 100 грн, хорошая цена очень , но не Нутелла , конечно
лучше чем нутелла, в нём нет пальмового масла, поэтому оно не деревянное, когда достаешь из холодильника и, лично мне вкуснее. Спасибо за наводку!

Состав Милка:
цукор, соняшникова олія (28%), суха сироватка (з молока), маса фундука (5%), какао-порошок з низьким вмістом жиру, сухе знежирене молоко, какао-масло, емульгатор (лецитини соняшнику), сіль, ароматизатори

Состав нутелла:
Цукор, олія пальмова, лісові гоpіхи 13%, молоко сухе знежирене 8.7%, знежирений какао-порошок 7.4%, емульгатор: лецитин (соєвий і/або соняшниковий), ароматизатор
фрау Гітта• 22 ноября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Все)
Більш нічого не буду замовляти
Оце сила волі)
Тішуся неперетішуся• 22 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Так, хто книжки про психів розкупив?
Я не встигла🤭
Нарешті є можливість відписатися, бо тільки зайду написати прохання або зупинитися, або блоканути мене, тут як тут нове посилання.
Бляха, шо я тільки не замовила... Шампунь, мило, гель для душу, дезіки, лак для волосся, зубну пасту, туалетку, корм коту, картину по номерах (нащо? я не знаю. я й так додому тільки ночувати приходжу...).
А,так, книжку я теж купила
Вчителька з мікрорайону• 22 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Так, хто книжки про психів розкупив?
Я не встигла🤭
Эта книга на всех книжных сайтах есть по стоимости практически розетки.
Не все потеряно :)
Рекламама• 22 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А,так, книжку я теж купила
А що за книжка? Може мені треба
Рекламама• 22 ноября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не все потеряно :)
Покажіть , будь ласка, книжку)
Фенте Фря• 22 ноября 2023
Може кому треба, я вже пару років таке беру, ціна дуже гарна
Вчителька з мікрорайону• 22 ноября 2023
Ответ дляРекламама
Покажіть , будь ласка, книжку)
Пару страниц назад ссылку кидали