Обращеница• 21 ноября 2023
Новый кабинет Синево, у вас есть проблемы с ним?
Предоплата не зачислилась, старые анализы не подтянулись.
Мост_Устал• 21 ноября 2023
Ответ дляMalinua
С кабинетом нет. А вот врач аккуратно сказала, что анализы лучше бы в других лабораториях сдавать.
Зачем?
Обращеница
• 21 ноября 2023
Ответ дляMalinua
У меня положительный опыт, все сходится
Мост_Устал• 21 ноября 2023
Ответ дляMalinua
Уже не в первый раз слышу, что результатам не всегда можно доверять
А я первый)
И было такое, что сдавала в разных, всё одинаково
Обращеница
• 21 ноября 2023
Ответ дляТайТаке
Вы имете в виду проблемы с кабинетом витаграмма? А старые анализы там остались.
Нет, не витаграмма, именно синево. Сайт new.synevo.ua
Но и в витаграмме напутали
Топтунша• 22 ноября 2023
Почекайте трішки і підтянуться всі аналізи. У мене теж таке було, після авторизації вийшла і зайшла - і все було ок.
Обращеница
• 22 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Спасибо, но регистрация была вчера, а их до сих пор нет. И денег нет
МадамОхмури• 22 ноября 2023
Я зареєструвалася у мене все ок. Правда у мене теж не одразу інфо підтягнулося) Не хвилюйтеся, якщо що в підтримку їм напишіть)
Топтунша• 22 ноября 2023
Ответ дляОбращеница
Напишіть їм краще в соцмережі і запитайте, що з цим робити.
Люблю джаз• 22 ноября 2023
Ответ дляMalinua
Якщо вам лікар так каже - не завжди це правда. Дуже велика імовірність того, що лікар зацікавлений відправити вас у іншу лабораторію за направленням із власним кодом. У мене особисто теж ніколи ніяких негараздів із Сінево не було тільки позитивний досвід
Голубка миру• 22 ноября 2023
Ответ дляMalinua
Це називається чую дзвін да не знаю де він😂😂 Шо ви ото плітки розносите? Я зі своєю щитовидкою в сінево частий гість, бо треба тримати на контролі. Тому я як постійний клієнт можу сказати на власному досвіді, що все ок.