Угги в горошек• 23 ноября 2025

Психолог підлітку

Вже не раз отримувала тут гарні поради, а зараз потребую дуже важливої рекомендації.
Донька відчуває спустошеність, відсутня радість, мотивації немає. Страшно бачити дитину такою.
Тим більше вже маємо досвід, з початком ковіду були страхи, приймала антидепресанти. Високоемоційно розвинута психіка.
Тож в нашому випадку це може не просто
пубертат.
Дуже треба профі психолог
Кили и Манджаро• 23 ноября 2025
А кто вам ад назначал? Может там и просить консультации?
іронічна антитеза• 23 ноября 2025
коло сімї ,київський дворик ну і знову похід до психіатра
ПриснитсяЖЕ• 23 ноября 2025
Дуже раджу Олександру Талтанову: https://www.instagram.com/sasha_taltanova?igsh=YXl...
автор Угги в горошек • 23 ноября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Не зовсім лишилась задоволеною. Все до АД йдеться, протокол.
автор Угги в горошек • 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Чому до психіатра?
іронічна антитеза• 23 ноября 2025
Ответ дляУгги в горошек
Чому до психіатра?
бо з нього все і має починатись ,ад вам хто виписував ?
тільки він може поставити або спростувати діагноз і вже потім сказати .що вам не до нього а до психотерапевта наприклад .Психологи то взагалі для здорових людей
автор Угги в горошек • 23 ноября 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Довго працювали? Знайшла підхід ?
автор Угги в горошек • 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
А чому думаєте, що дитина не здорова?
Минулого разу коли звертались, я вже начитавшись, запитала, що схожих симптомів багато, але не всі приймають ад і ходять до психіатра. На що отримала відповідь - ну ви ж звернулись.
Маю навпаки досвід подруги, яку психолог відправила до психіатра. Так наче логічніше виглядає
Психолог бачить, що без медикаментів не вийде, направляє до психіатра
іронічна антитеза• 23 ноября 2025
Ответ дляУгги в горошек
А чому думаєте, що дитина не здорова?
Психологам вигідно отримувати гроші ,тому тільки гарні відправляють за діагностикою до лікаря ,там вже після бесіди з дитиною,вами і тестів лікар або призначить лікування або направить на терапію .Дуже важливо вчасно діагностувати тривожно депресивний стан.Не забувайте що психолог (а не психотерапевт ) людина без медичної освіти і не може правильно встановити діагноз ,бо пед це не мед
Квітка Миру• 23 ноября 2025
Ответ дляУгги в горошек
А чому думаєте, що дитина не здорова?
Є медичні клінічні психологи, хто може назначати
Автор, шукайте психотерапевта КПТ
Квітка Миру• 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Який пед? Це може ви пед? Психологія до педагогіки не належить. Це інша наука про людину.
У світовій практиці психологи назначають ліки також, от тільки американці розповідали як у них
Хороший психолог у свою освіту вкладає багато коштів та сил, ще й супервізіі та інтервізіі платні
автор Угги в горошек • 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Тому і шукаю саме кваліфікованого спеціаліста
Сама маю дуже гарний досвід роботи з психологом. Але, на жаль, людина вже на небі.
Дякую тій дівчині що тут мені порадила.
Наразі корпоративний психолог зовсім не той рівень і все одно співпраця корисна.
Тому і шукаю перевіреного саме для підлітків, точно є такі специ
Як буде потрібно, направить
Або ж і психіатр/психолог, теж може бути
Ашотакоя• 23 ноября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Психология в нашей стране даже в тех вузах преподаётся. И даже на курсах. Потому я бы ребёнка вела к врачу, а не девочке после курсов.
ПриснитсяЖЕ• 23 ноября 2025
Ответ дляУгги в горошек
Довго працювали? Знайшла підхід ?
Знайшла, до дівчаток-підлітків дуже гарно підхід знаходить. І вона саме клінічний психолог, викладає в Богомольця, хоча сама виглядає як підліток. Якщо побачить потребу підключити психіатра, скаже про це.
іронічна антитеза• 23 ноября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Психотерапевт з медичною освітою, психолог ні . Це різні спеціальності , а автор шукає саме психолога чомусь
автор Угги в горошек • 23 ноября 2025
Ответ дляАшотакоя
От вище порадили, людина з дипломом Богомольца.
Але знову ж, окрім диплома потрібен досвід і підхід вміти знаходити до клієнта
Бо балаканина на роки не варіант, має бути помітна позитивна динаміка
іронічна антитеза• 23 ноября 2025
Ответ дляУгги в горошек
З дипломом чи викладає там як педагог? Це важливо .
автор Угги в горошек • 23 ноября 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Дякую
Дійсно дуже юно виглядає. Це має бути плюсом для доньки
ПриснитсяЖЕ• 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Вы не очень в теме. После Богомольца тоже психологами выходят. Психотерапевтами становятся не в ВНЗ, а с образованием психолога, но после дополнительного последипломного обучения.
ПриснитсяЖЕ• 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
І з дипломом, і викладає
іронічна антитеза• 23 ноября 2025
Де тут диплом медичного вузу ?
іронічна антитеза• 23 ноября 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Після Богомольця так , після Драгоманова(пед.вуз )-ні .Точніше просто психолог , який не має і не вміє діагностувати .
ПриснитсяЖЕ• 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Читайте МОЗ: https://moz.gov.ua/uk/u-likarnjah-ukraini-vvedeno-...

До роботи на посаді «психотерапевт» допускаються особи, які здобули ступінь магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Психологія» та пройшли спеціалізацію за фахом «Клінічна психологія» з наступною спеціалізацією за фахом «Психотерапія».

Специалізация - несколько месяцев последипломного обучения.
Ms. Iphone• 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
100%.
іронічна антитеза• 23 ноября 2025
Автор , обережно з порадами . Вище згадана людина працює лаборантом в Богомольця і не має медичної освіти . Просто купка вузів . Вся інформація легко гуглиться
Ms. Iphone• 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
У меее єкоооега, викладає псизологію в ВУЗІ. Супер професійна у викладанні, а як практик - нуль
іронічна антитеза• 23 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Тут взагалі лаборант кафедри психосоматичної медицини, а не викладач
Ms. Iphone• 23 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Ого....
Ms. Iphone• 24 ноября 2025
Автор прислухайтесь до порад ’іронічної антитези’.
По тому, що Ви написали, дитині психотерапевт потрібний. Психотерапевти бувають з медичною і немедичною освітою. Гарний психотерапевт прчне з консультації психіатра.

У мене колега роками водила доньку до психологів, психотерапевтів. А у дівчинки шизофренія (під питанням, через вік)
іронічна антитеза• 24 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Ого....
Тут поради інколи лякають просто , а людина одразу повірила що там диплом богомольця і викладач . Не можна так