Скляна миша• 21 ноября 2023

Помощь при выборочном питании.

Сыну 14 лет. Плохо и однообразно питается. Много продуктов не ест вообще.Это у него с 2 лет. Мне все говорили, перерастёт, начнется переходной возраст, начнет все подряд есть. Но я стала замечать, что список его блюд ( продуктов) наоборот сужается. У кого были похожие проблемы, но Вы их решили? Как? Поход к психиатру, психологу? К иному специалисту?
П.С. рост и вес соответствуют возрасту, занимается спортом. Но я не знаю от куда он берёт силы?
So_so• 21 ноября 2023
Послушаю. У меня такая младшая. Иногда от этой её еды убиться хочется. Невролог и психолог проблемы не видят. Не заставлять, постоянно мягко предлагать, бла-бла. Про положительный пример коллектива рассказывали.
Я ей сегодня грушу дольками порезала, она так пахнет, сладкая. Мама, груша гадость 😭.
Брюлик в стразах• 21 ноября 2023
о, маю подібного екземпляра, 13р.
останнім часом все частіше розумію, що поза домом він може спробувати нове блюдо, наприклад в гостях, коли мене нема поряд і навіть з´їсти без відрази.
тож пробоема не в підлітку ;)
три місяці тому ввела нове правило: двічі на тиждень мусить купити в магазині новий продукт (не десерт, з розділу основна страва) і спробувати.
виявилось що дрібна кукурудзяна каша йому до вподоби, а ось густий йогурт без наповнювачів неїстівний. експеримент продовжується! сьогодні приніс перловку, замочила, завтра вартиму молочну кашу по Похльобкіну.
Брюлик в стразах• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
дайте конференцію цілою.
автор Скляна миша • 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Я Вас понимаю. Мой только,что тоже самое на бутерброд с красной рыбой сказал. Спросила - будешь? - Буду. Сделала. Со всех сторон осмотрел, положил назад. И говорит, ты не понимаешь, я не то, что не хочу,я не могу.
Брюлик в стразах• 21 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
ооо, як знайомо! у мене ще й чоловік такий...
So_so• 21 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
дайте конференцію цілою.
Нет, она грызть не будет.
Весела пiсенька• 21 ноября 2023
Велика вірогідність, що він в спектрі
Танцепесенная• 21 ноября 2023
Расстройство пищевого поведения.
Брюлик в стразах• 21 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Нет, она грызть не будет.
сьогодні не буде. а завтра, можливо, і вкусить. якщо Ви не будете пристально на неї дивитися ;)
а може післязавтра.
а може наступного тижня наріжте кружальцями.
автор Скляна миша • 21 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Сьогодні прочитала, що то може бути спадковість. Але у нас немає таких екземплярів. Сьогодні спитала у педіатра,кому мені чи сину треба психіатр? Сказала, йому треба шукати психолога, який практикується у цьому напрямку. Не знаю, де його шукати? Тему і створила, в надії, що може комусь вдалось вирішити також проблему.
So_so• 21 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
а може післязавтра.
Она банан ест вилкой. Проблема не в подаче. Она просто не хочет пробовать новый вкус.
автор Скляна миша • 21 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Расстройство пищевого поведения.
Так. Що робити?
автор Скляна миша • 22 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
о, маю подібного екземпляра, 13р.
тож пробоема не в підлітку ;)
Нічого мій нового поза домом не буде пробувати. Він дорогою зі школи, купе а магазині булок, наїсться і вдома скаже, що не голодний. Потім на ніч наробить бутербродів і на цьому все. Пообіцяє, що завтра він обов´язково з´їсти нормальної їжі, але все буде по колу.
автор Скляна миша • 22 ноября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Велика вірогідність, що він в спектрі
Вибачте, не зрозуміла.
Брюлик в стразах• 22 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
це не проблема, насправді.
чоловікові вже 45. проблем завдяки такому харчуванню досі нема. тобто у нього проблем нема. проблема у мене як зготовити 4 меню (йому, сину, собі і малюкові на прикормі).

слухайте, Автор, признайтесь, адже крім вибіркового апетиту у дитини є і інші особливості. наприклад прекрасна логіка чи надмірні здібності в алгебрі. або наявність ритуалу вранішніх зборів. всі ми люди зі своїми тараканами. я вважаю, усіх тараканів не вилікувати ;)
Брюлик в стразах• 22 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Вибачте, не зрозуміла.
тут деякі розумніці вирішили блиснути пізнаннями в психіатрії. і пишуть про розлад аутичного спектра. тобто типу мій син-аутист. але, насправді це не так. він у нас вундеркінд, перескакує класи.
автор Скляна миша • 22 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
це не проблема, насправді.

Та наче немає у нього більш ніяких особливостей.
автор Скляна миша • 22 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ааа, зрозуміла. Все,як завжди.
Жодної теми не обходиться, без таких розумниць.
Брюлик в стразах• 22 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
маббуть я мачуха. не дозволяю бутери на ніч. на обіцянки не ведусь, ставлю перед носом обід із корисних, але їстівних для нього продуктів, йому нема куди діватись.
але в кожному домі свої правила.
Семицветка• 22 ноября 2023
Мой был такой же. Было несколько любимых блюд и всё. В последние 2 года стал понемногу расширять свой пищевой ассортимент. Сейчас ест, практически, всё. Смотрим и удивляемся))
Автор, перерастёт и ваш, не переживайте.
Брюлик в стразах• 22 ноября 2023
Ответ дляSo_so
я Вас прекрасно розумію. маю в домі таких два екземпляра, досвід 25 років.
Брюлик в стразах• 22 ноября 2023
Ответ дляСемицветка
в якому віці різко змінилось його меню?
автор Скляна миша • 22 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
але в кожному домі свої правила.
Ви не мачуха, на щастя Ви не розумієте про що йдеться в темі.
У мого це почалися с двох років, коли я маскувала продукти, які він не хотів їсти. Він їх з´їдав, але потім вони поверталися.
автор Скляна миша • 22 ноября 2023
Ответ дляСемицветка
Что послужило толчком таких изменений и в каком возрасте?
автор Скляна миша • 22 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
в якому віці різко змінилось його меню?
Ой, сорри.
Брюлик в стразах• 22 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
чому не розумію? прекрасно розумію: глянув на тарілку з тушеною картоплею і вирвав фонтаном, прям за столом, просто від вигляду страви.
або як згадаю прикорм з 6 місяців.... я посивіла. і маскування було найменшим моїм гріхом.

та й нині втікає з кухні коли я рибу готую чи їм.
не будем вдаватись в неприємні деталі.

Ви ж шукаєте позитивного розвитку ситуації, чи не так? ;)

тож я ділюсь вдалим досвідом - ніяких булок, але в тарілці хай і обмежений, але їстівний для нього набір продуктів.
Семицветка• 22 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Ничего особо. Я постоянно предлагала раньше попробовать новые продукты, но он только но мои крутил, а в 15 начал пробовать новое. До этого даже мясо в чистом виде не ел, только разные типы котлеты. А в этом году летом, наконец-то, уговорила его даже попробовать оливье))) ему зашло) сейчас ест все виды мяса, любит рыбу (правда, я только один вид покупаю), а вот мягкие сыры забраковал , но обычные ест хорошо. Фрукты тоже улетают.
Думаю, вам осталось подождать совсем немного до тех пор, пока и у вашего чада проснётся интерес к новым вкусам.
Семицветка• 22 ноября 2023
Вспомнила - раньше моего от вида молока аж выворачивало. Не пил его в детстве, категорически. С этого года запросто по литру в день может выпивать иногда)
автор Скляна миша • 22 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах

не будем вдаватись в неприємні деталі.

У мого то буде пуста каша або пусті макарони. Без нічого. Ранійше хоть сир зверху клав, зараз - ні. От в думаю, що краще пусті макарони чи той бутер, який останнім часом складається, виключно з однієї і тої самої ковбаси і сиру ( сири ще різні заходять).
Суп може з´їсти раз на пару тижнів.
personality• 22 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Не голодна от і все. Якби була голодна, їла б 5 денний борщ.