Мая твая не панимать• 22 ноября 2023
Яку каструлю вибрати?
Хочу скороварку . Але не тефлонові електричні. Сталь для плити вибираю. Тільки боюся помилитися з кришкою. Що порадите?
Мая твая не панимать
• 22 ноября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Читайте характеристику и выбирайте
По характеристиці мені дві підходять в посудомийну машину. Мені цікаво де краща кришка
Може ще третю?• 22 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Я думаю обе достойны, в описании второй указано, что материал ручки бакелит. Читайте, вроде хорошие ручки
Мая твая не панимать
• 22 ноября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Козырно живете
Хх вам для заспокоєня. В орендовані квартирі власник сам поставив посудомийку. Чекаю чорної пятниці щоб купити каструль. Козирно живуть інші. Я проста .