Пасти Ла• 22 ноября 2023

Ансвер. Як відбувається повернення грошей і товару їм назад?

Дуже зла, прислали товар з браком, як ц я чекала місяць. На гарячій лінії всі оператори зайняті. Що мені далі робити?
Шотуткоїться?• 22 ноября 2023
Пишіть в інста вони там швидко відповідають
Заповнити бланк який був в замовлені, там все легко, відправити, і чекати, довгенько в нормальні часи біля місяця повернення коштів але завжди чітко
Оябунчик• 22 ноября 2023
Написати у підтримку.Я повертала не брак,відправила Новою поштою,гроші повернули через місяць приблизно.Це було у червні.
Поліцейський патруль• 22 ноября 2023
https://answear.ua/a/povernennya-i-reklamatsiya
Поздравляю, вы научились заказывать в интернете)
Учимся дальше)