Коко На Страже• 22 ноября 2023
Порадьте раковину/мийку на кухню
Добрий день всім. Прошу допомогти, порадьте раковину чи мийку, як воно правильно називається, на кухню. Бюджет середній, краще не переплачувати, бо ремонт закінчується, а грошей майже немає. Але і зовсім "фуфел" брати не хочеться, якось гроші знайдуться. Що обрати? Нержавійку чи а-ля граніт?
На дізайн вже пофіг, аби швидше закінчити та в подальшому було зручно
Результат:
вже голосів:
13 (46.43%)
Нержавійка
12 (42.86%)
Граніт штучний
3 (10.71%)
Свій варіант