Дайте вподобайок• 22 ноября 2023

Кошатники зайдите. Вислоухий кот

Знаю, что нельзя случать двух вислоухих котиков. А если мама у котика вислоушка, а папа беспородный.
Будут ли проблемы у таких котят?
Не для срача, не случала. Хочу забрать такого ребенка в семью
PORKA• 22 ноября 2023
Це ж генетика, можуть бути можуть ні. Дивлячись як гени скооперуються в котеняти
Life is Beautiful• 22 ноября 2023
Навіщо таке робити? Мало кинутих кошенят? Це безпородні кошенята, якщо батько безпородний(
a.ostroverh• 22 ноября 2023
А зачем котята?
Я наверное неправильно поняла, и это Вы такого котенка хотите
ЛеньГуглить_правда• 22 ноября 2023
У меня такая. Самая-пресамая любимая. Необыкновенная кошка. Но проблема с лапками задними, пальчики разной длины
Life is Beautiful• 22 ноября 2023
Візьміть кошеня з притулку, зробіть добру справу.
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Що саме робити?
Я хочу забрати таку дитину в сім´ю.
Вушка прижаті,я навіть не одразу зрозуміла, що він не чистокровний.
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляa.ostroverh
А зачем котята?
Хочу забрать такого котенка
Анонимарик• 22 ноября 2023
Не должно быть проблем с позвоночником, как у двух вислоухов. Но другие любые проблемы возможны как в любой вязке. Могут уши быть скрученными или полустоячими.
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ви колись зв´язувалися з притулками?
Ця дитина також шукає родину.
a.ostroverh• 22 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Хочу забрать такого котенка
По теме не скажу, но думаю проблемы бывают и у таких котят, и у беспородных, и у породных
Life is Beautiful• 22 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У меня якась метиска британки одна, короткі лапки, не вміє пригати. Підібрала на вулиці, вже не кошеня, місяців десь 8 було. Стерилізувала її.
Морда плоска, як британка.
Sk-kik-mango-tesco• 22 ноября 2023
Вы хотите сделать котят от этого кота? Зачем?
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляАнонимарик
Спасибо, то есть риски обычные как для любого котика?
У меня чистокровный вислоушка. Так у него ушки бывают приподнимаются, бывает прижимаются, я не знаю с чем связано
Иванка Бур• 22 ноября 2023
автор, ризиків однозначно менше. Беріть, якщо подобається) шанси на інші хвороби однакові з іншими котиками
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляa.ostroverh
Спасибо
Life is Beautiful• 22 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Що саме робити?
Я хочу забрати таку дитину в сім´ю.
Розводити, я маю на увазі. Є зараз закон, що не можно разводити не в питомнику. Стерилізувати треба.
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Проблема только во внешнем виде или более глубокая?
МамОмужа• 22 ноября 2023
генетика..двох висловухих не можна (один із батьків страйт інший вісдовухий). У дітей, ящо один з батьків дворянин, проблем не має бути (більш стійкі до хвороб в порівнянні із шотландцями)
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Нет. Я в шоке что за люди здесь пишут.
У меня все коты всегда были стерилизованы.
Не для вязки, а для души.
Этого хочу взять для мамы
Life is Beautiful• 22 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Хочу забрать такого котенка
Забирайте, тільки потім стерилізуйте, якщо він сподобався.
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
Дякую
Лукава_Кiшка• 22 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Що саме робити?
Я хочу забрати таку дитину в сім´ю.
Не будет никаких проблем. Ему ген вислоухости передался по маме. Т.к. папа такого гена не имеет (и даже в своем прошлом у него 100% в генеалогии не встречались шотландцы), то ваш котенок будет здоровее чистокровных
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Де написано що я збираюся розводити?
ЛеньГуглить_правда• 22 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Нет, не только. Это остеохондродисплазия, почитайте. Пока она не мешает, но может прогрессировать. Вот наблюдаю все время
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляМамОмужа
Дякую! ❤️
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Звісно. Завжди стерелізували.
Свята• 22 ноября 2023
Автор, я точно знаю)

Проблем не больше не меньше чем если бы свели с породистым прямоухим. Тут самое главное чтобы не встретились два поломанных гена ( вислоухостб это поломанный ген)
автор Дайте вподобайок • 22 ноября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Огромное спасибо!
Life is Beautiful• 22 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Ви колись зв´язувалися з притулками?
Ця дитина також шукає родину.
Я була волонтером притулку, але він зачиняється через те, що не вистачає коштів на утримання тварин. Тварин роздаємо, багато вже стерилізовані.
Нехай щастить• 22 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Що саме робити?
Я хочу забрати таку дитину в сім´ю.
Забирайте. Проблем не повинно бути по здоров´ю через те, що тато - кіт прямовухий. Але не вгадаєш, звичайно.
Моя знайома має таких кошенят: хлопчика і дівчинку полукровки, то котик добре, а у кішечки креатинин підвищений. ХПН потенційна, нажаль.