Твоя подружайка• 22 ноября 2023
чем спасаетесь при обострении остеохондроза?
шея болит, плечи, затылок
шея болит при поворотах головы и сама по себе
Твоя подружайка
• 22 ноября 2023
Ответ дляНетутешня
Есть специальный пупырчатый, лучше брать не самый маленький. Я б сфоткала, но он куда то закатился)
с колючками? у меня есть. я им стопы катаю
Твоя подружайка
• 22 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ось якраз полікувалася 🤪
є результат? що у вас було, те саме що і в мене?
Твоя подружайка
• 22 ноября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Мне вчера невролог выписала Биофенак и Сирдалуд, еще не испытывала. Но обычно пользуюсь раствором Амол и таблетки Мел.
понятно, короче, все одно и тоже, ничего нового не изобрели )
Galina_vinsport• 22 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ну да, пока что все тоже
Ноу коммент• 22 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
результати - протрузії, нестабільність шийного відділу, аномалія Кімерлі.
назначали мидокалм, неуробекс, детралекс, масаж.
але і після цього не було відчуття здоров´я.
Потрібно мʼязовий корсет накачати, тоді забудете за проблеми. По іншому ніяк. Кінезіотерапія кльова, басейн.
Твоя подружайка
• 22 ноября 2023
Ответ дляНоу коммент
так,на кінезіо ходила до війни. треба йти. але не можу вилізти з цих загострень хоч трохи. в липні здається курс лікування проходила - думала після нбого піду на кінезіо. але через тиждень вже знов - то голова болить, то тиск, то у вухах шумить. в такому стані не можу на кінезіо йти.
ДолькиКабана• 22 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
У мене шию взагалі паралізувало - все таке тверде там стало, наче цеглина якась. Допомогло, але чи надовго ( Масажі мені не можна, операція на щитовидці недавно була
90x60x90• 22 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Оо,автор в мене теж таке все є((
90x60x90• 22 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Вам же масаж не можна ні в якому разі на шийний відділ,до мануалів не можна
90x60x90• 22 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
І чим спасаєтеся?
Нетутешня• 22 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ну не прямо колючки, но похоже такой.
Ноу коммент• 22 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Тоді спробуйте тяжку терапію як я робила. Сірдалуд (як на мене, кращий) чи Тізалуд, потім на 5-7 день масажі і електростимуляція. Я робила паралельно до або після масажу. Хороша штука. При загостренні десь на пів року мене тримало. Був період і без препарату через годування малюка, теж був результат. Єдине, що коли приймаєте таблетки, через деякий час (пару місяців) мене спазмує повторно.
Деяким і остеопати допомагають, але мені ставить на місце хребець до моменту поки дійду до машини, відкрию двері - все, знову на попередньому місці. Тейпували теж, але не працює воно ніфіга без мʼязового корсету. Це все тимчасові штуки.
Твоя подружайка
• 22 ноября 2023
Ответ для90x60x90
Оо,автор в мене теж таке все є((
І кімерлі теж є? Що вам про неї кажуть?
Твоя подружайка
• 22 ноября 2023
Ответ для90x60x90
Чому не можна? Гнвролог дозволив. Масажист все знав, де в мене що. Було краще після масажу, але не довго
Твоя подружайка
• 22 ноября 2023
Ответ дляНоу коммент
Мені мідокалм призначали. Це ж те саме що й тізалуд. О, тейпування мені теж робили, не допомогло взагалі . А електросттиул.де робили? В приватних клініках таке роблять ?
Ноу коммент• 22 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Тейпування мені робили після того, як ставили на місце хребець, щоб не «біг» назад.
Електростимуляцію робила в Інституті вертибрологіі і масаж (якщо вам Київ підходить) і ще в якійсь приватній, не памʼятаю назви.
Сколько_мне_лет?• 22 ноября 2023
Ответ дляРожева юбка
А какие именно? Мне тоже актуально
Какие врач назначил ) Сходите в центр какой то ,который специализируется на пару занятий и потом запомните что делали там и поторяйте. Или на ютубе смотрите типа такого
90x60x90• 22 ноября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Бо при нестабільніості не можна робити,плюс у вас аномалія кімерлі.В мене теж саме,заборонили,бо можна інвалідом стати
Само_достаточная• 22 ноября 2023
Последние недели две обострения, покруживается голова периодически. Больше отдыхаю просто.