Дівчина заглядєніє• 22 ноября 2023

Купила квартиру в новобудові. побудували ось таке

Бомбосховище.
Наче нічого, але навіщо стільки душових, рукомийників ?
Це так всюди зараз будують ?
автор Дівчина заглядєніє • 22 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Девочки, а вы чего накинулись на автора? Ну реально немного бредово, еще бы барабан с овощерезками купили. По факту, у автора просто освоили бабки инвесторов, потому что при реальной жопе не будет ни света, ни воды. Потому лучше бы насосную добавили, генераторы и что то для досуга или спорта.
Дякую за адекватність

Ms. Сама прямота• 22 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Что бредового?
Козяка-маляка• 22 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Есть нормы проектирования. И недовольство и желания автора, да и ваше тоже, тут абсолютно не при чем
Кидстаффовна• 22 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ми за нього будемо доплачувати
Это ж кто-то регулярно должен будет убирать там, мыть те душевые, раковины и унитазы. Логично
Ответ дляКидстаффовна
Так. Ціну ще не озвучили
Туся муся• 22 ноября 2023
Ля, нет бомбоубежищ - куда бежать, есть - слишком хорошо сделали
Кидстаффовна• 22 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так. Ціну ще не озвучили
Ну после окончания войны перепрофилируют в какой-то фитнес-зал.
Думаю с этим расчетом и делали.
У меня к подруги обратная ситуация. Был нулевой этаж под аренду (тоже туалеты там были), но ещё не сдали. То они из этого хорошее укрытие организовали
Prervana• 22 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ні, але душових наче забагато
Всі ходять в душ під час тривог ?
При бомбежках в бомбоубежищах живут. Днями и неделями
Перша скрипка• 22 ноября 2023
А в нашому будинку бомбосховище взагалі не обладнане. Я б раділа якщо б там хоча б каналізацію забудовник зробив. Але ні, мабуть розрахунок був на відерце ходити

Фляшка на трьох• 22 ноября 2023
Для того чтоб в убежище можно было провести несколько дней. Ваш К.О.
барабанщица• 22 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ні, але душових наче забагато
Всі ходять в душ під час тривог ?
Дивна ви. А якщо довго сидіти. Як деякі жили в підвалах на початку вторгнення. Чи в людині на стресі не тримання станеться...чи забігли забруднилися.
Kasya3112• 22 ноября 2023
Насколько знаю, убежища или на предприятиях ещё были пру (противорадиационные укрытия), должны соответствовать опред.требованиям в зависимости от того на сколько человек рассчитаны+вероятно, без этого соответствия теперь и дом не примут в эксплуатацию. Кроме того, сейчас дснс может проверять, чуть что, если заявлено убежище с опред.параметрами, а там несоответствие, занимается прокуратура
Екатерина27• 22 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Ну да, без света и воды как раз спортом и досугом заниматься…. Вам ворота футбольные в подвале поставить? Или PlayStation?
Домашка• 22 ноября 2023
Бомбоубежище в доме рассчитано на то, что там прийдется жить.
КокошинЭль• 22 ноября 2023
В нашем доме и подвала нет.Все бомбежки в начале войны пересидели в квартире.рядом с нашим домом два дома с дырками от ракет и два дома без крыши,окон,дверей,балконов.Вот где жесть была,каждую ночь не знали доживем до утра.да и сейчас по 15-20 сирен за сутки.Бежать некуда.
Пригощаю кашею• 22 ноября 2023
Авторе, Ви наче не в Україні весь цей час проживаєте. Є державні норми на проектування та будівництво бомбосховищ на певну кількість людей. Виходячи із норм та кількості людей, розраховується кількість санвузлів. Всі бомбосховища стоять на балансі міста, а не будинку під яким воно знаходиться. Витрати на утримання також лежать на комунальних службах, які його обслуговують.
Правильно_Валерчик• 22 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
а если не дай бог тревоги будут гораздо дольше? Вы еще спасибо скажете
Вы реально пойдёте мыться в подвале, в общей душевой? А не подождёте до отбоя?
Перша скрипка• 22 ноября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Ви не праві. Це не комунальна власність. Зараз новобудови повинні бути обладнані бомбосховищами і це спільна власність власників квартир цього будинку.
Правильно_Валерчик• 22 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Без света и воды, значит с душевой 🤣

Ответ дляПригощаю кашею
Витрати лягають на нас/жильців
Будинок проектувався без всяких сховищ

Він фактично побудований був перед війною ( без бомбосховищ)
Тепер роблять так, плюс кодові замки
Пригощаю кашею• 22 ноября 2023
Ответ дляKasya3112
Ви все правильно написали. Зараз внесли зміни в будівельні норми, жодний житловий будинок не може бути прийнятий в експлуатацію без укриття. Всі укриття розраховують як мінімум на кількість потенційних жителів будинку, і як мінімум на 3 дні перебування їх в укритті
Ответ дляПравильно_Валерчик
Без света и воды, значит с душевой 🤣
Світло і вода буде
Генератор теж
Перша скрипка• 22 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну а якщо ’аварія’ на фоні нервового стрессу? В мене в перші дні війни при кожній сирені одразу в туалет тягнуло. Хто біжить в підвал, а я на горшок)
Пригощаю кашею• 22 ноября 2023
Ответ дляПерша скрипка
Аналогічна ситуація в мене, а ще рвота
Треба підробіток• 22 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ні, але душових наче забагато
Всі ходять в душ під час тривог ?
спитайте тих, хто на азовсталі сиділи
Правильно_Валерчик• 22 ноября 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ну это первые недели... У нас сирены первые летом появились) зато взрывы непрерывно. И душ - последнее о чем я думала..... Вот не могла себя заставить, страшно было
Помидорина• 22 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Мене зараз закидають тапками...
Але перший місяць ми мились десь раз на три дні.
В інший час ванна була наповнена водою для різних потреб, просто про всяк випадок . Ми не знали, що буде далі. А запас води це важливо...
Тому раз на три дні ми її спускали , милися, мили ванну і знову набирали...
Перша скрипка• 22 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так, теж згадала. Не могла пійти в душ, бо думки що якщо я залізу митись, а тут прильот. Сирени постійно гуділи. Всяке було.
Але я вважаю що умови на всяк випадок краще мати, ніж не мати. Хай не пригодиться, але щоб було облаштовано. В нашому новобуді на жаль нічого не зроблено окрім двох виходів з різних сторін. Ну хоч зібрання власників в негоду там провели, все ж корисне приміщення.
Пригощаю кашею• 22 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Витрати лягають на нас/жильців
Будинок проектувався без всяких сховищ

Тепер роблять так, плюс кодові замки
Ви балансоутримувачи цього укриття? У вас є на це документи які підтверджують даний факт?
Файна дівка• 22 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ні, але душових наче забагато
Всі ходять в душ під час тривог ?
а если как в Мариуполе неделями сидеть там не дай бог?
с такими соседями пусть лучше будет такое бомбоубежище, чем как у нас - никакого.