Заместитель Анонима• 22 ноября 2023
Оцініть моє життя. Київ
Зараз з донькою 5 років грає вечірня няня, з садочку вона ж забирала. Муж допрацьовує вдома за компʼютером. Я готую вечерю (котлети на пару). Живемо у трьохкімнатній квартирі, сьогодні буду спати з донькою бо не висипаюсь, вона часто, майже кожну ніч, прокидається о 5й ранку і кричить, кличе мене. Я не працюю. Мала вийти на роботу продавця, але чоловік потрапив у реанімацію, вирізали жовчний, дитина почала жалітися на горло… няня на цілий день була б дорожче за день на роботі.
У мене медовий розлад особистості, розпочала нещодавно кпт терапію, антидепресанти не пʼю, бо ще доліковуюсь від гепатиту С.
Чекаю на ваші повідомлення «муж не вечный».
Счастье_же_вот_оно• 22 ноября 2023
Навіщо вам наша оцінка?
П. С. Що таке МЕДОВИЙ розлад особистості?
Счастье_же_вот_оно• 22 ноября 2023
Ответ длячерная мамба
Счастливая вы баба
Таке собі щастя психічні розлади
Робот Вертер• 22 ноября 2023
Живете себе и живёте. Да, вы не вечная, муж не вечный, все не вечные
Кружите меня,кружите• 22 ноября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Навіщо вам наша оцінка?
межовий
Кружите меня,кружите• 22 ноября 2023
Ответ дляdiablo12
Як це межовий. Что означает
Погуглити замість вас? ))))
Викликаю на дебати• 22 ноября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Навіщо вам наша оцінка?
то пекельні борошна
Вумна вутка• 22 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Де ваші чоловіки знаходять таких чарівних жінок?
Это и есть мужик, который темы тут строчит)
Кружите меня,кружите• 22 ноября 2023
Ответ дляdiablo12
Давайте
Ок, заходьте в суботу десь в цей же час, матиму змогу - погуглю та скопіюю вам )))
Мовчу, але хочу• 22 ноября 2023
А зачем вам чтобы посторонние, незнакомые вам люди, оценивали вашу жизнь? Вам скучно, вы не можете сами оценить вашу жизнь, если вам это так надо?
Не їм після шостої• 22 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
Так у них семья геев?
Вумна вутка• 22 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Так у них семья геев?
Скорее от одиночества)
Кружите меня,кружите• 22 ноября 2023
Ответ дляdiablo12
Хорошо, договорились хотя я не у вас спрашивала))
В сенсі не в мене? Ви мені написали що це значить!
сою не люблю• 22 ноября 2023
Та норм все. Діагноз є (зрозуміло, за що хапатися), гроші на лікування є, на няню є, чоловік болячки пропетляв. Все норм.
ЖенаАйтишнеГа• 22 ноября 2023
Ответ дляdiablo12
Як це межовий. Что означает
Межовий - пограничный. У автора пограничное расстройство личности.
Не їм після шостої• 22 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
Скорее от одиночества)
Темы от одиночества или семья геев от одиночества?
Шо то я туплю.
МаксХмара• 22 ноября 2023
Вас постоянно оценивает психиатр, зачем вам оценка не профессионалов ?
ніколи такого не було• 22 ноября 2023
нащо мені ваше життя оцінювати?
ви і самі знаєте що багато людей набагато гірше за вас живуть, а багато живуть краще от і все. але порівнювати треба не з ними, а вам своє життя яке було до цього. і з тим яке б ви хотіли мати.
Элька-Карамелька• 22 ноября 2023
Ответ дляdiablo12
Як це межовий. Что означает
Истеричка по-простому.
Джинци на Флісі• 22 ноября 2023
Оцените внешность оцените фигуру , оцените жизнь )))) сложная задача автор, давайте мы лучше ваши котлеты оценим ,