Обнимашкина• 23 ноября 2023
Який плед гарніший в якості подарунка під ялинку .Молодої парі
Це буде один із подарунків .Но хтілось наворічного чогось,настрою ,затишку.
Перший полиєстр,а два другі акрил і бавовна.
Результат:
вже голосів:
45 (54.22%)
14 (16.87%)
12 (14.46%)
цікавлять відповіді
Ангелок з ріжками• 23 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
В неї є вязаний плед .Вона його ненавидить.
воно таке не зручне .Але дуже гарне.
Тогда не пойдет конечно:)
Можете написать, первое фото откуда, мне надо нечто подобное?
Баба Йога• 23 ноября 2023
Я рік як заміж вийшла. І була б дуже рада подарунку (наприклад від свекрухи) такому пледику. Хоч маю їх уже 3 шт. Це те, що завжди пригодиться, тим більше новорічний.
Не розумію здивованих коментарів. Це ж не труси купляють…
Муууумие• 23 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Так а який сенс в таких подарунках?
Може краще запитати в них, щоб вони хотіли?
Ні?
Ну это уже не ко мне вопрос, а к автору
Но бывает же, что хочется сделать маленький сюрприз
А даже конфетами можно не угодить
надо относиться к этому проще
А даже конфетами можно не угодить
Я Вас не боюся• 23 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Я теж про це подумала .Що другим більше можливості користуватися.
Так, у мене є пара подібних картатих пледів, правда, з вовною в складі - і ми, і син їх активно використовуємо в хородний час.
А ще в мене на балкон диванчик, де я люблю влітку сидіти з ноутом - то там в прохолодні вечори також потрібен.
Красний подарунок, як на мене.
Обнимашкина
• 23 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Так а який сенс в таких подарунках?
Ні?
Вони нічого не хочуть .Це чісто символічні подарунки. Я знаю що вони люблять .Я вас добью ну їм ще буде два набори лего ,помимо всього. Більшість з вас не розуміє такого,але є люди які вдячні за подврунки і не хочуть знать що там буде .Хочуть сюрпризу. А купити що потрібно вони самі взмозі. Що це за підхід до подарунку-замовити його .Це спотворює саму ідею свята. Бартер якийсь .Навіть якщо щось буде мимо,це все одно сюрприз
Файна дівка• 23 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Це також індивідуальна річ, як і парфуми
Та прям. У меня пледов 4 шт и хочу ещё.
С чего бы плед был индивидуальным? Им укрываются перед телеком все кому надо и свои и гости
Обнимашкина
• 23 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Красний подарунок, як на мене.
Тут правда акрил і бавовна. Бо на вовну аллергія. Тому так Дякую
Муууумие• 23 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Скажите, я пледами вообще только укрываюсь и прячу в шкаф, как он там с интерьером согласуется вообще не важно, лишь бы тёплый, мягкий ну и миленький по возможности
Файна дівка• 23 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну якби мені подарували плед, я була б мега здивована таким подарунком.
Тим паче пара молода, має свій смак і бачення того, що хочеться і як саме.
Це ж не пенсіонерка, яка буде тішитись з такого подарунку
А я б была рада. И как пара молодая и как мне подарок.
Это ж ножки прикрыть холодным вечером перед телеком
Файна дівка• 23 ноября 2023
Ответ дляНі грама
Я поняла для себя: плед, посуду и прочее не буду покупать с тематикой нового года, потому что использовать это можно не больше месяца. Просто выкинуть деньги и захламить дом, перешла на минимализм после начала полномасштабной
А я наоборот - теперь покупаю все ’с тематикой’
У меня есть рождественская посуда которой я пользуюсь три раза в году - 24.12, 31.12 и 6.01, есть набор чашек которыми пользуюсь с 1.12 по 01.03
Есть пледы зимние и декоративные наволочки на диванные подушки зимние.
Есть пасхальная посуда , есть пасхальный плед и пасхальные наволочки на диванные подушки
Есть осенний такой же ’набор ’
КучМала• 23 ноября 2023
Ответ дляМуууумие
А что тогда не индивидуальная, деньги?
Як на мене,то під ялинку дарують подарунки тільки в сім´ї. Молода пара сама подарує один одному подарунки.
КучМала• 23 ноября 2023
Ответ дляНі грама
Я вирішила купити новорічну скатертину( паперову) і серветки. Все потім в смітник.
КучМала• 23 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Ви просто голосуйте який подобається. Яж написала -на новорічну тематику. Яж не писала що підійде їм до інтерьеру.
Новорічний настрій у вас,чи у молодої пари?
Викликаю на дебати• 23 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Ну такий собі символічний подарунок. Це ж молода пара, не пенсіонери
Файна дівка• 23 ноября 2023
Ответ дляКучМала
мы если ходим в гости на НГ то всегда дарим тем людям ’подарок под елку’ - прямо кладем под елку с другими подарками. и нам там же.
Обнемашечка• 23 ноября 2023
мені на др подарували постільну білизну і це жах. колір не подобається, тканина не подобається, розмір не зовсім підходить. краще б гроші подарували. з ваших варіантів жоден вдалий. можете не вгадати із смаком і вийде кошти на вітер
Обнимашкина
• 23 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Ми і є сім’ я
Обнимашкина
• 23 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Ну постіль це таке,тут тяжко вгадати. А плед це один із .Так щоб прям в обмороки падать не думаю. У ніх є вілика вбиральня ,там знайдеться місце пледу