Десь так, але...• 23 ноября 2023
Ось такі хвилі на плитці, це жлобство?
Вчора в Агроматі надивилася різні текстури
Хочу просто білі стіни, так як ванна кімната маленька 1,5*2,5
Але душа просить якийсь кусок декору на стіну , щоб виглядало цікавіше
Ви мені завжди допомагаєте, дякуючи вам я не замовила на дзеркальних дверях шафи візерунки розмальовані, а взяла без декору і реально круто вийшло
Пухнасті штани• 23 ноября 2023
Все гарно. Мені особливо листочки сподобались, але хвилі дають такий гарний спокійний настрій.
Десь так, але...
• 23 ноября 2023
І ще маю одну проблему
Я хочу взяти опочно Польщу базову білу плитку 29*89 або 25*75 або 30,60
Але до неї немає такої красивої декоративної плитки з хвилями, є 60*90, 40*120, 30*90.. як так зробити щоб воно гармоніювало ? Шви явно не спів падуть?
Ответ дляДесь так, але...
І ще маю одну проблему
Краще брати з однієї колекції і один розмір.
Ось тут візьміть рівну і хвилясту. Не робіть всю ванну у хвильку. Виберіть одну стіну і зробіть її. Все інше сплошною. Ось тут вже вам все підібрали
Небалувана Галя• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ось ще декілька фоток з рельєфною плиткою
гарно, тільки мені не подобається ромби, як на 3 фото
Небалувана Галя• 23 ноября 2023
Ответ дляSmusish
погоджуюсь, ми теж робимо акцент на одну стінку, де буде весіти дзеркало, все інше однотон. До речі, тут на фото, не білий а якийсь молочний, він більш ’спокійніше’ виглядає, а то наче в лікарні. Авторе, зверніть увагу на цю колекцію
Десь так, але...
• 23 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
А я думала в душовій зробити стіну?
Дзеркало ж прикриє всю красиву плитку
Аристократка-тунеядка• 23 ноября 2023
ці хвилі і рельєф вже не популярні.
з мінусів :
1. Складніше мити і швидше забруднюється( залишається вода, а не стікає).
2. Коли майстер буде вкладати, то негарно там де кути і підрізка. Малюнок рельєфний коли не сходиться, то дуже видно ті нерівності.
3.Якщо ванна маленька, то підбирайте плитку рівну і в пропорції до стіни... Бо на стіні 1,5м при довжині плитки 90см.... це або 2 куски різати з обох боків і шов посередині, або не симетрично шов.
з мінусів :
Сито для думок• 23 ноября 2023
Мыть замахаетесь, особенно если вода в доме не очень или домочадцы не фанаты чистоты.
Та не реву я• 23 ноября 2023
В маленькой ванной большая плитка смотрится куцо.
Я за обычные небольшие плиточки, но хорошего качества.
Белая котичка• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Тут на фото 3 норм декор, оті хвилі фігня
Десь так, але...
• 23 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
Листочки ?
Десь так, але...
• 23 ноября 2023
Ответ дляСито для думок
Можливо тоді на якусь стіну класти де не буде води?
Инфотуфелька• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
І ще маю одну проблему
Опочно роблять в Звягелі.
А Ви запитували чи вона взагалі є в наявності? Тому що виставлено багато, а от купити немає на складах. Ми вже з цим зіткнулись. Теж хотіла білу. Але потім подивилась як за нею доглядати і тими швами, та ну його. Купили Опочно є не зовсім білу.
Зараз складно з цим всим. Поставок нема.
Hard Candy• 23 ноября 2023
В нас душ схожий з тим, що на фото. Але кольорова гамма - кремовий мармур. То одна стіна в душовій в нас під дерев´яні кубики. Вода в них не осідає. Але вони і не білі, на білому все буде дуже видно.
Сито для думок• 23 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
А будут у вас свободные стены под такую плитку или все закроется мебелью и завесится полотенцами? В маленькой ванной сильно не развернешься
Hard Candy• 23 ноября 2023
Біла затирка в контакті з водою - це погибель. Хіба вода через 100500 фільтрів проходить і вона чиста. Я дуже не раджу робити саме білу душеву
Десь так, але...
• 23 ноября 2023