Пускаю бісики• 24 ноября 2023

Допоможіть визначитись з валізою

Шукаю хорошу та міцну валізу з бюджетом +- 3000 грн з поліпропіленом, знайшла декілька варіантів допоможіть визначитись або порадьте якусь іншу. Подорож буде довга розмір Л.
Фото 1-2 Турція Polo suitcase 120 л ціна 2750
Фото 3-4 Франція Madisson Snowball 33703 101 л ціна 2900
Фото 5 Nuri бренд Україна, виробництво Китай 120 л 2900
Результат:
вже голосів: 14
6 (42.86%) Свій варіант
5 (35.71%) Snowball
2 (14.29%) Polo
1 (7.14%) Nuri
Рятівник Малібу• 24 ноября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
только качество - г*но
7 років все ок.
Рятівник Малібу• 24 ноября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
А как по качеству?
Хороша якість.
КохайтесьЧорнобровi• 24 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
7 років все ок.
раньше - было лучше
современные - одноразовые
Мольфарочка• 24 ноября 2023
120 литров? А размер какой?
Они под стандарт авиаперелетов подойдут? (если это есть в планах)
Бочка порохУ• 24 ноября 2023
Дочка часто подорожує, купили чохол, дуже виручає від механічних пошкоджень, бере на себе все )
Рятівник Малібу• 24 ноября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
раньше - было лучше
современные - одноразовые
Сестра купила перед війною трж все ок. Ви купили цього року і розвалився?
Бочка порохУ• 24 ноября 2023
Купували такий набір , було б дуже добре якби колеса знімалися, але тут ні.
Анютины ласки• 24 ноября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Чому? Цікаво
Я літала на Занзібар. Пластикова валізу пережила 2 перельоти. Тріснула одразу. Викинули. Купила нову. Полетіла у відрядження в Німеччину. Знову зламала валіза. Вони дорогі, але крихкі. Коли їх кидають в літак, вони просто тріскаються. Часто там де ніжки і ви просто її викидаєте, навіть не доїхавши до готелю.
Видящие_помогите• 24 ноября 2023
Ответ дляТоскующая
Дербі може?
В нас теж на кутку посоталася тканина і ручка відпала. В де ремонтували?
Ой, точно! Дерби! Спасибо.
Ремонтировала у мастера в доме быта. Они так и называются- ремонт сумок/чемоданов. Нормально ещё та ручка прослужила. Мне кажется если бы муж аккуратнее её дергал то до сих пор целая б была))
Люблю Украину• 24 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Капець
Бутерброд и я• 24 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Купіть самосоніт і не парьтесь років 10
Підтримую. Моєму комплекту 22 роки - стан чудовий (верх з тканини). Модель на той час була не дуже дорога. АЛЕ сама модель валізи важка для польотів - зараз є безліч більш легких моделей.Останні 1,5-2 роки діти стали багато їздити/літати (підлітки). Тому під час знижок на сайті Wittchen купила їм чемодани (доставка в Україну НП безкоштовно). Спочатку один протестувати. Потім ще один. В акції вийшло дуже економно по ціні