Пускаю бісики• 24 ноября 2023

Допоможіть визначитись з валізою

Шукаю хорошу та міцну валізу з бюджетом +- 3000 грн з поліпропіленом, знайшла декілька варіантів допоможіть визначитись або порадьте якусь іншу. Подорож буде довга розмір Л.
Фото 1-2 Турція Polo suitcase 120 л ціна 2750
Фото 3-4 Франція Madisson Snowball 33703 101 л ціна 2900
Фото 5 Nuri бренд Україна, виробництво Китай 120 л 2900
Результат:
вже голосів: 14
6 (42.86%) Свій варіант
5 (35.71%) Snowball
2 (14.29%) Polo
1 (7.14%) Nuri
Ща как дам• 24 ноября 2023
Для долгого путешествия нужно брать текстиль
Люблю Украину• 24 ноября 2023
Зовсім не орієнтуюся у виробниках валіз) Але спочатку брали сину валізу Wings, то сподобалася. Тому потім взяла ще такий набір. - дуже зручний:
Люблю Украину• 24 ноября 2023
Ответ дляЩа как дам
Чому? Цікаво
Ща как дам• 24 ноября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Чому? Цікаво
Потому что он более прочный
Замурмишка• 24 ноября 2023
Ответ дляЩа как дам
Підтримую. Я брала собі текстиль із спец покриттям. Навіть якщо щось ляпнуло на валізу, легко відмивається. А пластмасові важчі (у всякому разі були, коли я вибирала, може зараз вже інші роблять) і ризик пошкоджень/тріщин великий.
Рита-8e7c• 24 ноября 2023
Не nuri точно. По бруківці швидко пересувалися і колесо відпало. Це був атас.
Невгамовна шахиня• 24 ноября 2023
я беру яркие цвета, чтобы его было видно на ленте в аэропорту
Видящие_помогите• 24 ноября 2023
Ох,автор,в моем понимании пластик и надежность-не совместимые понятия. У меня был чемодан текстильный делси вроде, 15 лет и по поездами и по самолётам и по автобусам. Ручка правда сломалась. Ремонт делали. Вот только выбросила,тк опять сломалась да и ткань потрепалась кое где. И кстати,текстильные легче чем пластик. В самолетах это имеет значение.
Американ турист посмотрите
Тоскующая• 24 ноября 2023
Ми там знаємо де який бренд тре було по номеру фото чи по кольору зробити голосувалку
Хтомолодець? Я!• 24 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
В мене жовтий рюкзак і прям в тон валіза))
Тоскующая• 24 ноября 2023
Ответ дляЩа как дам
В нас текстильна валіза на куточку посоталася тканина.
Наступну взяла б силіконову
Невгамовна шахиня• 24 ноября 2023
have a rest нравятся
Хтомолодець? Я!• 24 ноября 2023
ось)
Тоскующая• 24 ноября 2023
Да і з 4 колесами класні. А то у нас з 2 то капец тащити її
Рятівник Малібу• 24 ноября 2023
Купіть самосоніт і не парьтесь років 10
Коко На Страже• 24 ноября 2023
Тканинні зручніше і надійніше
Тоскующая• 24 ноября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Американ турист посмотрите
Дербі може?
В нас теж на кутку посоталася тканина і ручка відпала. В де ремонтували?
Хтомолодець? Я!• 24 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Купіть самосоніт і не парьтесь років 10
так, ця ТМ може і крута. але ж ціна)))

В них і рюкзаки жіночі, та під ноути...

Якщо часто користуватися, то так, ця ТМ крута!!)
Рятівник Малібу• 24 ноября 2023
Ще вітчен з дешевших
Рятівник Малібу• 24 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
так, ця ТМ може і крута. але ж ціна)))

В них і рюкзаки жіночі, та під ноути...

В вітчен теж є
Невгамовна шахиня• 24 ноября 2023
еще нравятся мятые Crash Baggage
Ща как дам• 24 ноября 2023
Ответ дляТоскующая
Наступну взяла б силіконову
Это мелочи. Пластик просто трескается и все)
Тоскующая• 24 ноября 2023
Ответ дляЩа как дам
Типу да, продовжували користуватися на вісь так і вже вилізли провулки каркасу.
КохайтесьЧорнобровi• 24 ноября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
и у меня такой
Міряно-переміряно• 24 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Ще вітчен з дешевших
А как по качеству?
КохайтесьЧорнобровi• 24 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Ще вітчен з дешевших
только качество - г*но
Невгамовна шахиня• 24 ноября 2023
у меня antler, ему аж 14 лет, но он никак не убивается.
У меня красный, но уже не нашла конкретно его фото в сети.
такого плана
Туся муся• 24 ноября 2023
Автор у меня было много перелетов с кучей пересадок несколько раз в год
- обычный из Эпицентра тканевый (около 400 грн была цена) - прожил 3 года, два колеса больших - плюс, если возить по нашим вокзалам. Он кстати еще целый, просто загрязнился и не хочется его отдавать в химчистку.
- American tourist тканевый- размер для ручной клади, но часто сдавала в багаж (при перелете с 1 пересадкой), 4 колеса - удобно катать в аэропорту, мало весит. Пользуюсь лет 6 - идеальный, тряпочкой Протер и все.
- samsonite у мужа - как и American tourist- идеальный
- пластиковый укр бренд (не помню название) - у дочки в 1 поездку раскололся пластик у колеса и колесо просто вывернуло, ремонту не подлежит (это было у нас на вокзале, попала в ямку на асфальте)
- пластиковый Delsey- одна поезда и лежит. Не удобно что он не уменьшается в размере как тканевый, т.е он постоянно занимает много места и он очень габаритный (размер Л)
Б´ю байдики• 24 ноября 2023
У меня Вингс много лет уже, пластик. Но маленький, проходит в ручную кладь, потому никто его не швыряет.
Последние купили Витчес, но они пережили лишь один перелет. На вид ничего так.
Люблю Украину• 24 ноября 2023
Ответ дляЗамурмишка
Стосовно тріщин зрозуміла, дякую! Буду тепер знати.

Стосовно ваги - ті, що я кидала вище фото, дуже легкі. І зручно, що у вертикальному положенні їдуть в будь-який бік (4 колеса). Але я брала їх для потяга, не для літака.