Тріль підпільний• 24 ноября 2023
Новорічний (передноворічний) корпоратив.
Колектив нормальний, відносини теж нормальні.
Але я не можу дозволити собі піти на корпоратив, бо для мене 1000 грн це гроші.
Як коректно відповідати? Бо відповідь, просто: «не йду» не підходить.
Marynavladi• 24 ноября 2023
А взагалі дивно, у нас компанія робила раз на рік за свій кошт збирала керівників
А потім керівникам давала по 500 грн на людину, що керівник повів кудись підлеглих
Ну докидували, але явно не більше суми 500 грн
Тріль підпільний
• 24 ноября 2023
Ответ дляАноним_
А почему не можете сказать так, как есть?
Не хочу, це моє особисте.
Marynavladi• 24 ноября 2023
Ответ дляАноним_
А як ви уявляєте сказати в колективі, що немає грошей?
personality• 24 ноября 2023
Ответ дляMarynavladi
Елементарно! Були великі трати, грошей ніц. Я б сказала як є.
Тріль підпільний
• 24 ноября 2023
Ответ дляMarynavladi
Ну ось так.
Ой, не хочу про це ….
Аноним_• 24 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Не хочу, це моє особисте.
Тогда придумывайте, что идете на ДР к куме/крестнику/на свадьбу к племяннику и т.п. в этот день 🤷🏻♀️
Почекуха• 24 ноября 2023
Муж есть? Скажите, что он не пускает.. Вот такой он говнюк, а Вы не виноваты...
Аноним_• 24 ноября 2023
Ответ дляMarynavladi
Конечно. Я так говорила. Ничего не произошло
Тріль підпільний
• 24 ноября 2023
Ответ дляПочекуха
Вони знайомі з ним, тому не прокатить ця версія.
Marynavladi• 24 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Смотря какой ещё коллектив
Маю натхнення• 24 ноября 2023
Не йду і все. Це моє рішення, обговорювати не буду. І мені пофіг на чиюсь думку стосовно цього
Тріль підпільний
• 24 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Ага… який корпоратив з такою зарплатою 😂
Marynavladi• 24 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ахахах, чтобы ржали потом, она не собака, что её не отпускает кто то
Почекуха• 24 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Сговоритесь с мужем, мало ли кто знаком, а тут ему так взбрело в голову, мужчины такие непредсказуемые...
Аноним_• 24 ноября 2023
Ответ дляMarynavladi
Просто сказала, что у нас большие траты были и нет возможности выделить такую сумму на корпоратив
Бойова• 24 ноября 2023
Скажите, что нужно в этот день встречать родственников из за рубежа, с которыми не виделись 2 года.
Тріль підпільний
• 24 ноября 2023
Ответ дляАноним_
В принципе наче і не поганий варіант. Просто мені якось соромно про це говорити.
Бо я іноді виділяю гроші на своє хобі і вони про це знають.
Marynavladi• 24 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Это смешно если коллектив денежный
Маю натхнення• 24 ноября 2023
Ответ дляMarynavladi
Сказати, що гроші зараз потрібні для інших цілей.
Marynavladi• 24 ноября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Я считаю что лучше бы чтобы тут деньги не фигурировали
Какая разница как подать, если смысл один и тот же выходит - денег нет
Молчунья• 24 ноября 2023
Никогда в жизни не платила за корпоратив, его же всегда фирма оплачивает
Тріль підпільний
• 24 ноября 2023
Ответ дляМолчунья
У нас кожен відділ влаштовує свій
Молчунья• 24 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
У нас кожен відділ влаштовує свій
Так это уже не корпоратив, а пьянка в узком кругу
Marynavladi• 24 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
У нас кожен відділ влаштовує свій
Ну скажите что есть предварительные обязательства, отменить никак, вам очень жаль, но не сможете вообще
Маю натхнення• 24 ноября 2023
А взагалі чому Ви маєте виправдовуватися ? Ви доросла людина в якої є своя думка. Ні значить ні
Тріль підпільний
• 24 ноября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Та, у мене завжди так. Я чому завжди виправдовуюся.
Королева краси• 24 ноября 2023
Ответ дляMarynavladi
Скажуть, що вас запросили в інше місце
Отличная идея, как по мне. Юбилей троюродной бабушки, очень важный семейный праздник.