Дружная семейка• 24 ноября 2023
Чи зручно в такій моделі капців в садку?
Зазвичай всі купують класичну, скажімо так, модель на липучці.
Нещодавно побачила на дівчинці капці такого плану. В садок практично в плані зручності? Не перечіпається дитина?
СамавиховуюКота• 24 ноября 2023
Ответ дляНе зви чайна
Ні не зручно. Капці повинні фіксувати ногу а не шльопанцями бути
Эти спадать будут каждую секунду и ребенок будет босиком ходить. У нас такого плана дома были. А в садик такие воспитатель бы и не разрешила.
Губной рояль• 24 ноября 2023
Ответ дляВитворунка
Фіксуючі ніжку потрібно, а це просто для краси
Для чого?
Не против• 24 ноября 2023
Брала капці Валді, подивіться . Берегіню , але там носки завжди протираються . А то взагалі не капці ... таке шось
Ответ дляНе против
Я за валді!) У мене двоє дітей у однієї і колготи були одноразові, стирала колготи на колінах за день. А малий носив тапки, так ще передавали- продавали після нього усе взуття.
Так що і від дитини залежить;).
Заикальница• 24 ноября 2023
Ответ дляИМХОля
Берегиня всегда покупала, самые лучшие
Ужасные, тапки моего детства. Мне 45. Ни лекала ни ткань с тех пор не менялись.
Сейчас есть намного лучше.