Який сенс у стоянні відвідучів під дверми на холоді? Хіба це більш безпечно для них?
А робітники у відділенні залишаються, бомбосховищ нема.
Місто відносно безпечно, але може "прилетіти"(
Магазини працюють під час тривоги.
Який сенс в цьому правілі для банків, хто розуміє?
Магазини працюють під час тривоги.
irisha.rom• 25 ноября 2023
Розпорядження керівництва, і не у всіх банках немає бомбосховища. Якщо не дай Боже прилетить, а клієнти будуть всередині, то відповідальний буде банк
Я тільки одне бачу - щоб не відповідати за відвідучів. Так чи ні?
А за своїх працівників, які сидять у відділенні, банк не відповідає?
Ответ дляirisha.rom
Якщо клієнти будуть стояти толпою під дверима, це їх не дуже врятує.
Усі люди стоять під дверима в черзі.
irisha.rom• 25 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Усі люди стоять під дверима в черзі.
Не врятує, але це відповідальність людей, їх вибір де стояти. А банк знімає з себе відповідальність за відвідувачів
Ответ дляirisha.rom
А керівництво банків несе за це відповідалбність? Типа грошової компенсації постраждалим?
І інші установи також, які працюють?
Тривога по декілька годин буває, люди вже уваги не звертають(
На роботі в мене продовжуюють працювати, даже якщо поряд вибухи чути(
І інші установи також, які працюють?
FireKitten• 25 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Усі люди стоять під дверима в черзі.
Можна стояти під дверима, можна йти в бомбосховище. Це люди самі вирішують.
Чашечка кофе• 25 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
І інші установи також, які працюють?
Так це питання до вашого керівництва, а не до банку
Ответ дляS-290479
Чтобы сотрудники могли пойти в убежище. Или они должны быть на работе во время обстрела?
Працівники зачиняють двері та сидять у відділенні, нема там бомбосховища.
Ответ дляЧашечка кофе
Так мені не сподобалось, що з банку вигнали.
Навіщо десь сидіти, а потім запізнюватись? Робота сама себе не зробить(
FireKitten• 25 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це питання до вашого керівництва.
У деяких місцях так, як у Вас. А десь - або спускаються в бомбосховище у себе, або зачиняють все і йдуть в найближче
Ответ дляLife is Beautiful
Давайте подумаем, кто правильнее поступил: банк, который дает возможность своим работникам спастить, или вы, которая ломится в дверь
Ответ дляСвята
Я не ломилась, я чекала під дверми, щоб чергу не втратити. Змерзла, бо сиро на вулиці(
Ответ дляLife is Beautiful
І інші установи також, які працюють?
Ваша робота порушує правила безпеки, а банки не порушують. Якщо у банку немає сховища, вони зобов´язані людей попросити вийти до ближчого бомбосховища. Але працівники банків не пропонують людям стояти біля дверей. Люди вибрали стояти, ну то хай стоять. Вважаю, коли такі масовані атаки, то це божевільні, які попхалися в банк .
Чашечка кофе• 25 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
І хто вам винен? Ви самі вирішили там стояти
Ответ дляЧашечка кофе
Я не хотіла виходити з приміщення, але сказали піти на вулицю.
Ответ дляZelenkа
Як це хто - у троля нова пластинка😁
Поділишся чимось з життя - чомусь тролем тут обзивають(
Чашечка кофе• 25 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Вам все правильно сказали. Але ви себе вважаєте найвпертішою та найрозумнішою
Загадочная• 25 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Чтоб не нести за вас ответственность если прилетит. Сотрудники - те уже давно подписали бумаги что не имеют претензий к работодателю в случае увечий или смерти от обстрела
Да? Интересно в каком банке и как давно подписали?
Я как раз на начало войны работала в банке + были знакомые еще в парочке, не слышала о таком
Наоборот строго-настрого следили чтоб отделение сразу закрывалось, разработали маршруты до ближайших бомбоубежищ и план действий целую методичку, заставили в кассовом узле организовать воду, салфетки, чтоб там если что укрыться
Ответ дляYana_pl
Правильно і зробили. Робітники банку.
Вважаю це глупим, якщо не пропонують бомбосховище.
Ответ дляLife is Beautiful
Як вони вам його запропонують? Вам дали вибір: попросили вийти на вулицю і ідти до ближнього бомбосховища чи метро. Що не так? Кому ви потрібні, що б за вас турбувалися інші? Вам своє життя цінне? Потурбуйтеся за нього. Чого ви ведете себе так інфантільно, наче вам хтось щось винен? Якого вас залишати в середені, де гроші в касах? Може у вас зброя в кармані, і ви погружуючі, будете грабувати? У дівчат інструкція, вони діють по ній..
Forever_young• 25 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Ого...а можно такие бумаги не подписывать?