Щаслива Я• 25 ноября 2023
Можно на айфон загрузити 2 додатки монобанка на мене та на маму?
Можливо на айфон загрузити 2 додатки монобанка на мене та на маму ? Чи це не реально ?
Глас_Народа• 25 ноября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
А якщо під різні номери підв´язати?
приложение может быть только одно
ХвилювАллочка• 25 ноября 2023
Разве что на 2 разные симки, если у айфонов такое бывает. На одну - нет
Аристократка-тунеядка• 25 ноября 2023
Ні. Як мама в себе загрузе і підключе на ваш номер, то в вас злетить аккаунт. Як ви в себе налаштуєте - злетить у мами )) провірена
english book• 25 ноября 2023
Давно не користуюся Айфоном, тому не знаю чи є там таке, а
на Андроід можна. В деяких телефонах є вбудований віртуальний/другий простір.
Там створюється інший акаунт, і встановлюються будь які додатки дублі, на інший акаунт.
english book• 25 ноября 2023
Тобто ваш телефон ділиться на дві частини. Одна ваш акаунт, друга інший ваш, чи сторонньої людини.
Можна запаролити, або приховати ту віртуальну частину.
Щаслива Я
• 25 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Так про це я і питаю , таке можливо на айфон чи ні ?
Пукимончиг• 25 ноября 2023
Ні, можна зареєструватися та робити вхід за різними акаунтами так і користуватись
Щаслива Я
• 25 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мама не буде собі підключати , вона хоче , щоб у мене була її картка , а у мене є свій додаток , тому і питає якось можливо загрузити 2 однакових додатка на 2 різні людини 🙁🙁?
english book• 25 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Айфоном не користуюся 5 років. Тому не знаю.
Аристократка-тунеядка• 25 ноября 2023
Дивіться, у моєї мами моя картка. То додаток, вірніше аккаунт мій злетів як тільки вона додала мою картку до себе на телефон. Це саме моя сттуація.
Хоча, пробуйте. Попитка не питка )
english book• 25 ноября 2023
Вам зверху зробили вірну пораду. Виходите зі свого додатку, і заходите в нього як мама. З реєстрацією її номеру телефона.
Щоб знову в свій акаунт зайти, то треба выйти з маминого. Недолік в тому, що так у вас буде одночасно доступ лише до одного акаунт-чи свого, чи маминого. Виходити ось тут.
Якщо б був віртуальний простір, то було б дві програми. Так зручніше.
А в цьому випадку у вас буде один додаток, але заходити туди будете по черзі, чи як сама, чи як мама.
Щаслива Я
• 25 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Хоча, пробуйте. Попитка не питка )
Вибачте, не зрозуміла…. Ні у мене ситуація така у мене стоїть вже мій монобанк і треба додати ще мамин ? У неї немає додатку і вона не буде собі ставити , я так розумію так не вийде ? Щоб 2 додатку на 1 телефон?😥
Щаслива Я
• 25 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Підскажіть , будь ласка , а де це не можу знайти в додатку ?
Раздражевская• 25 ноября 2023
У самсунга є захищена папка туди можна ставити дотатки під іншим аккаунтом, можливо щось подібне є і у айфона.
english book• 25 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Дивіться на скріни. Там де картка, тисніть на той знак. Потім на коліщатко. Перекине на сторінку з вашими даними. Внизу сторінки буде кнопка виходу з акаунту.
english book• 25 ноября 2023
Якщо мама ще не реєструвалися в додатку, то треба буде її там зареєструвати, і запам´ятати пароль. Потім так само виходите з маминого акаунту, і вже заходите як ви, за своїм паролем. Незручно, але на Айфон, наскільки я нагуглила, не можна без втручання в ПЗ клонувати додатки як на Андроід. Тому це не зовсім зручний, але вихід.
Эта_Шикарна)• 25 ноября 2023
В мене стоїть ожин додаток і два номери, до яких підв´язані різні акаунти 2 людей. Я просто виходжу за потреби з одного та заходжу в другий, це півхвилини.
Щаслива Я
• 25 ноября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Це монобанк , додаток ?
Эта_Шикарна)• 25 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Це монобанк , додаток ?
ну да. просто переключаюся за СМС і все.
Щаслива Я
• 25 ноября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Це як за смс ???
Я просто боюсь , якщо я з одного акаунта вийду то потім не зможу зайти , бо банк попросе відео ідентифікацію ???
Эта_Шикарна)• 25 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Це як за смс ???
Для входу потрібно лише СМС. Тобто вводите номер, на який зареєстровано додаток мами, вводите СМС в додаток - і ви вже там. Потім виходите, вводите власний номер, отримуєте СМС - заходите.
Відео можливе лише тоді, коли стався якийсь збій - я пін код ввела кілька разів неправильний здається - лише ось тоді одного разу довелося синові з відео їм телефонувати.
Тепер маю однакові піни на обох додатках.