Хочу в БАНю• 25 ноября 2023

Подарунок для дорослої доньки

Дівчата, на Новий Рік, що ви дарите дорослим дітям, дівчатам, які ще живуть з вами, вчаться в універі і трохи підробляють, тобто гроші в неї є, але ж не багато. Купляє собі з них, що їй треба чи що хоче. Ну, окрім крупних покупок. Маю на увазі, що косметику вона сама собі купляє. Якісь там безділушки та дрібниці теж.
Я хочу щоб було і потрібне, і приємний сюрприз. Гроші на Новий рік дарувати не цікаво. У нас завжди були подарунки, і дітям це дуже приємно. Бюджет десь 1000 - 2500 грн. Ну може 3000, якщо щось прям вау буде. Думала про навушники(у неї провідні, наче хороші, сяомі), але вона прям нещодавно сказала, що їй не зручно в навушниках фільм дивитись на компі....
Спитать спитала, але вона як завжди каже: та, мама, що купиш буде класно. Знаю, що мріє про айфон, у неї ксяомі, але ми не потянемо.
Думала про духи, але по-перше, я ж можу вибрати не те, що треба. А по-друге, у неї їх вже 5 видів, бо вона обожнює аромати.
Накидайте ідей, чи якщо ви молоденька - щоб ви хотіли отримати.
Мания-Величия• 25 ноября 2023
Сумку
Глас_Народа• 25 ноября 2023
Ответ дляМания-Величия
Сумку
Скільки вам років і яку сумку?
бЭйбА• 25 ноября 2023
Подарите ей на зиму красивый комплект головной убор, шарфик, перчатки)
So_so• 25 ноября 2023
В прошлом году купила сумку guess.
Танго утрьох• 25 ноября 2023
Я зараз бачу прикольні фланелеві піжами в клітинку ( з рубашкою). Купила собі таку-дуже задоволена . Ще є дуже класні м´які шкарпетки з новорічними мотивами.
Сколько_мне_лет?• 25 ноября 2023
Гроші
Альфред Шнитке• 25 ноября 2023
То купіть навушники
автор Хочу в БАНю • 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
В минулому році дарували шарф і перчатки, носить зараз. А шапка в неї є, вона сама купляла, але вона в ній не ходить, бо не любить....лише пару раз на рік, коли дійсно сильні морози.
Ворожу на каві• 25 ноября 2023
Піжаму мімішну в Вумен сікрет купила і гроші
автор Хочу в БАНю • 25 ноября 2023
Ответ дляТанго утрьох
А можна показати приклад? Де бачили?
автор Хочу в БАНю • 25 ноября 2023
Ответ дляSo_so
В прошлом году купила сумку guess.
Класику коричнєву?
бЭйбА• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Мне мама подарила шелковый красивый платок. Я такое не особо ношу, но вещь достойная и вне времени. Лежит для особых случаев под жакет или пальто))
автор Хочу в БАНю • 25 ноября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
То купіть навушники
Так я ж написала, що вона пожалілася, що їй не подобається бути в навушниках...я тепер і боюся купляти щось таке. Хоча дивилась на jbl безпроводні, ті що в вуха.
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Класику коричнєву?
Яка сумка гес, нашо починати життя з барахла
автор Хочу в БАНю • 25 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Зрозуміла. Поки сподобалась таки ідея з піжамою цікавою. Но буду рада ще вашим ідеям.
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Так, піжама класна ідея
Небоброїдка• 25 ноября 2023
Подаруйте спортивні Bluetooth навушники. Їх носять на шиї. І сертифікат, якщо любить аромати.
Смайликівна• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Це для заможніх пані з відповідним стилем одежі
So_so• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Класику коричнєву?
Такую
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Може якийсь сертифікат на процедуру яку вона давно хоче
бЭйбА• 25 ноября 2023
Ответ дляСмайликівна
Совсем нет. Шелковый платок хорошего качества вписывается в бюджет автора. Такой подарок вечный, дочка до него дорастет. И, судя что она любит парфюмерию, женский вкус там уже развит
автор Хочу в БАНю • 25 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну вона ходить, і на епіляцію і до косметолога, за свої кошти.
Нігті сама собі робить. Купила собі лампу і все до неї, ще рік назад і робить вдома.
Альфред Шнитке• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Нащо щоб він лежав поки вона доросте. На ходить молодь в такому зараз. В млєї з 12 років парфумерія. це не показник)
Trink• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Студентке?? Они такое не носят)
автор Хочу в БАНю • 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
А покажіть чи напишіть колір будь ласка, щоб же ж під багато чого його можна було вдягнути....
Альфред Шнитке• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Беріть піжамку і капці якісь.
В клітинку в вайкікі були. Вс і олдневі вже не доїдуть.
Горня капучіно• 25 ноября 2023
Стильний гаманець, ремінь, піжама ВС...
Альфред Шнитке• 25 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Такую
Гес копіює все що може. В сша це рахується дешеве китацське гамно
Смайликівна• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Нащо зростати до подарунка, якщо можна подарувати те, що зараз потрібно???
І любов до парфумерії ніяк не означає, що людина має любов до підборів і платків.
Я обожнюю аромати, але платки не ношу і такий подарунок тільки б засмутив. Особливо для молодої дівчини
бЭйбА• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Я вам чуть позже скину) автор, если у неё необходимое и даже достаточное есть, то лучше дарите качественные статусные вещи, она дорастет. Иной логикой можно скатиться до подарка сертификатом в супермаркет