Хочу в БАНю• 25 ноября 2023
Подарунок для дорослої доньки
Дівчата, на Новий Рік, що ви дарите дорослим дітям, дівчатам, які ще живуть з вами, вчаться в універі і трохи підробляють, тобто гроші в неї є, але ж не багато. Купляє собі з них, що їй треба чи що хоче. Ну, окрім крупних покупок. Маю на увазі, що косметику вона сама собі купляє. Якісь там безділушки та дрібниці теж.
Я хочу щоб було і потрібне, і приємний сюрприз. Гроші на Новий рік дарувати не цікаво. У нас завжди були подарунки, і дітям це дуже приємно. Бюджет десь 1000 - 2500 грн. Ну може 3000, якщо щось прям вау буде. Думала про навушники(у неї провідні, наче хороші, сяомі), але вона прям нещодавно сказала, що їй не зручно в навушниках фільм дивитись на компі....
Спитать спитала, але вона як завжди каже: та, мама, що купиш буде класно. Знаю, що мріє про айфон, у неї ксяомі, але ми не потянемо.
Думала про духи, але по-перше, я ж можу вибрати не те, що треба. А по-друге, у неї їх вже 5 видів, бо вона обожнює аромати.
Накидайте ідей, чи якщо ви молоденька - щоб ви хотіли отримати.
бЭйбА• 25 ноября 2023
Ответ дляСмайликівна
Нащо зростати до подарунка, якщо можна подарувати те, що зараз потрібно???
І любов до парфумерії ніяк не означає, що людина має любов до підборів і платків.
Я обожнюю аромати, але платки не ношу і такий подарунок тільки б засмутив. Особливо для молодої дівчини
Мне в юности родители дарили ювелирные украшения, а моей мечтой тогда была косметика руби роуз из перехода))) и знаете что - хорошо, что не косметику дарили)
Тетя Фрося• 25 ноября 2023
Сертификат можно в какой-то магазин типа брокард или что у вас есть. Пусть сама выберет себе духи. Сейчас я ей предлагаю выбрать к примеру сумку , босоножки, сапоги, она выбирает, я покупаю. А сюрпризы это по мелочи - чехол на телефон, дневник, настолка, книга. Может такой формат вам не подойдёт, у меня после нескольких не очень дешёвых проколов нет желания устраивать сюрпризы, поэтому так.
Смайликівна• 25 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
У мене так і лежать ці ювелірні вироби. Не ношу. Не мій смак. Не мій розмір.
Так що «дорога ложка до обіду»
Мания-Величия• 25 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Скільки вам років і яку сумку?
Ээ,наличие сумки зависит от возраста?)
Дама_с_коготками• 25 ноября 2023
В мене донька наразі заробляє краще, ніж я)) Сама не знаю, що їй дарувати((
Хочу в БАНю
• 25 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ой класно ж! А я переживаю, що в моєї маленька зп. Шість днів на тиждень по пів дня, отримує 4700-5000 тис.
А ким ваша працює?
Може тут теж і ви підберете щось на подарунок))
А ким ваша працює?
Весёлая морковка• 25 ноября 2023
Я за навушники безпровідні. Пошукайте якісь сяомівські, вони норм по якості і в бюджет вкладетесь. Піжама теж непоганий варіант, але я б явно вибрала навушники, якби можна було обрати.
Дама_с_коготками• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
А ким ваша працює?
Складно відповісти, вона категорійний+ дизайнер+ ще багато чого вміє)) В неї багато чого є в 20 років. Тому поки ламаю голову)
Дама_с_коготками• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Як вам такі піжамки? 1(шовк) чи 2 (100% бавовна)?
Перша подобається. Друга теж. Але вони на різні пори року.
Глас_Народа• 25 ноября 2023
Ответ дляМания-Величия
Ээ,наличие сумки зависит от возраста?)
Ээээээ, как бы предпочтения зависят от возраста. Что нравится мне - не всегда нравится моему ребёнку. И, ээээээ, наоборот тоже.
И поэтому, эээээээ, я сама не решилась бы выбирать сумку ребёнку.
Ээээ, как- то так.
Мания-Величия• 25 ноября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ээээ, как- то так.
Автор видит,что выбирает дочь
Огірок та Помідорчик• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Так я ж написала, що вона пожалілася, що їй не подобається бути в навушниках...я тепер і боюся купляти щось таке. Хоча дивилась на jbl безпроводні, ті що в вуха.
Беспроводные наушники - для пунктуальных людей. Вам виднее, какая у вас дочь.
Мой муж уже 2 раза терял 1 наушник из комплекта, оба раза новые купить пришлось. Теперь покупает только обычные с проводами.
Танго утрьох• 25 ноября 2023
Я купила собі таку,як на першому фото і ще штани такого ж кольору. З вашої фотки мені також подобаються піжами
Вообще не факт• 25 ноября 2023
Купіть набір рітуалз
Червоний наприклад
Помоніторте ціни, на нотіно часом норм можна зловити
Або суху олійку рітуалз
Червоний наприклад
Або суху олійку рітуалз
Хочу в БАНю
• 25 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
Купіть набір рітуалз
Червоний наприклад
Або суху олійку рітуалз
Червоний наприклад
Або суху олійку рітуалз
Є таке в неї. Червоний.
Додаю напруги• 25 ноября 2023
Я цього року підготувала домашній костюм мімішний з Гарфілдом з Віменс сікрет (працює віддалено, навчання теж дистанційка), добавки різні з айхерба (живе в іншому місті, собі не замовить) і трохи засобів по догляду за обличчям. Минулого року донька мені сама замовляла читалку під ялинку.
ВЫВсеВрете• 25 ноября 2023
Сумку, прикраси, косметику. Але, звісно, потрібно знати, що вона хоче або що подобається
ВЫВсеВрете• 25 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ну вона ходить, і на епіляцію і до косметолога, за свої кошти.
Нігті сама собі робить. Купила собі лампу і все до неї, ще рік назад і робить вдома.
Можна сертифікат в СПА-масажі, обгортання. Моїй таке подобається
Я такая наивная• 26 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Перша подобається.