Библиотекарь• 25 ноября 2023
Дівчата, хто купив вже адвент календарі своїм дітям?
Покажіть свої цікаві варіанти
Раздражевская• 25 ноября 2023
Жоден не сподобався. Якщо календар і яскравий, тематичний, так шоколад там г..но повне. Вирішила краще якісні солодощі купити, щоб не переплачувати за макулатуру
Швидка Настя• 25 ноября 2023
Ответ дляРаздражевская
Так є купа календарів без шоколаду, з іграшками.
Библиотекарь
• 25 ноября 2023
Ответ дляРаздражевская
Ну от я теж не змогла нічого обрати поки що
Библиотекарь
• 25 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
а що це за календарі? з якого віку?
Погугліть, почитайте. Є для різного віку, навіть для дорослих
Там все розмивчато• 25 ноября 2023
Ответ дляРаздражевская
Сделайте сами
Я в прошлом году делала такого плана
Борець за гаманець• 25 ноября 2023
Добрая свекровь• 25 ноября 2023
Вчора купила Киндер -календар. Вони його сьогодні знайшли:) тепер треба ще один шукати
Девальвация• 25 ноября 2023
Я эту истерию не понимаю. Я их помню еще 30 лет назад дарили родители, ну впервые было прикольно, на фоне нашего ничего в магазах, но чтоб сейчас. Ради чего? Нещадное расходование бумаги и ноль на выходе по бешеной цене. Я больше люблю необычные жестянки красивые с печеньем или конфетами, а то и просто вкусный шоколад.
Країна мрій• 25 ноября 2023
Роблю сама кожного року з завданнями. Друкую у вигляді Діда мороза з бородою, 31 завдання ножицями кожного дня відрізається. Завдання зробити 3 добрі справи, влаштувати вечір згадок і передивитись фото, подивитись новорічний фільм, мультик, погашати по книзі, скласти список планів на наступний рік, і тд. Сину вже 10 років, а знову просить зробити, вже все підготувала. В перший день просто знайти подаруночки в різних місцях квартири.
Перша на селі• 25 ноября 2023
У меня уже взрослый парень, поэтому календари с игрушками, заданиями уже в прошлом. Сейчас беру обычные с конфетами, он любит открывать окошечки и доставать конфеты… хоть и приглашает уже девочек в кино прогуляться 😉
В том году я расщедрилась на киндеровский дорогой, в этом решила сэкономить.
Хтомолодець? Я!• 25 ноября 2023
Ответ дляПерша на селі
У меня Моцарт в том году был, вкусный.
ЛеньГуглить_правда• 25 ноября 2023
У мене така дитина, що не має сенсу купувати той календар, він не розуміє, що треба одна цукерка в день, одна іграшка, хоче все і відразу, тому адвент календарі не для нас.
Кукарачка• 25 ноября 2023
Читаю и удивляюсь , мамы , которые написали лучше кило конфет куплю . Детям нужны эмоции , игра , интерес , а не кило конфет
И где это в красивых ярких календарях шоколад говно , это киндер , милку Вы называете говном ?
Рву и мечу• 25 ноября 2023
Ответ дляКукарачка
Там нема нічого хорошого,що в тій мілці,в мене знайомі на фабриці мілки працювали.Те що то емоції,то так)
Библиотекарь
• 25 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
А фото у Вас немає? Дуже цікавий варіант
Библиотекарь
• 25 ноября 2023
Ответ дляПерша на селі
У мене теж не малюк))) Але полюбляє ось такі різні штуки, солодощі
постою_послушаю• 25 ноября 2023
Ответ дляРаздражевская
Я зробила багато років тому саморобний на свій смак і кожного року заповнюю його смачними цукерками, подарунками по віку і завданнями до нового року. Можна й готові купити багаторазові
постою_послушаю• 25 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Речь, вроде, о детях
Країна мрій• 25 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ось для друку на А4, і склеїти скотчем 2 листочки. А із зворотнього боку пишете завдання, дешево і сердито. Викликає інтерес вже 6 років))). Головне завдання цікаві придумати. Записати їх із зворотнього боку бороди. В деякі дні просто подарунок, в деякі дні написати лист діду морозу, нарядити ялинку, піти на прогулянку і зробити 10 класних зимових фото, записати відео привітання друзям, підбирати що цікаво дитині.
постою_послушаю• 25 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Завдання всі майже як у нас
Ще в нас є купити нову новорічну іграшку, зробити фото біля ялинки в центрі міста, вивчити вірша при зиму, приготувати імбирне печиво
Країна мрій• 25 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Завдання всі майже як у нас
Клас. Мені таке найбільше подобається. І дитину є чим зайняти, і спогадів маса. Мій син з таким захватом це потім розповідає і друзям, і в школі.