Різниця у вартості понад 10 тисяч, чи варто переплачувати за Тріумф (Запоріжжя)?
Кто крайний?• 25 ноября 2023
Автор, не знаю як по якості Тріумф. Аде наші дивани від Доміно (дорога марка) всі з ямами, тож не завжди ціна = довговічність
Як міряти?• 25 ноября 2023
У нас дві константи. Нічого поганого не можу сказати.
Інші не пробували.
Кто крайний?• 25 ноября 2023
У Константи гарні дизайни і якість зовні, які вони в експлуатації поки не знаю
Їжак в панчохах• 25 ноября 2023
Про тріумф не знаю, маю диван та 2 ліжка від константи. Я задоволена. Співвідношення ціна-якість норм.
Ангелок з ріжками• 25 ноября 2023
Диван і крісло від константи. 1,5 роки експлуатації. Диван жахливий, його і диваном назвати важко. Більше схожий на євророзкладушку велику. Кріслом задоволена.
оксюморон• 25 ноября 2023
Ответ дляИрина_Б_
посмотрите еще Белеста, отличное качество. Ну и если что Константу берите)
Не Блест? Белеста тапки находятся
Простоваля• 25 ноября 2023
Мне не понравились визуально Константа
Взяла dommino они же златамебель
Триумф не помню видела ли
Блест тоже симпотичные, но те, что нравились дорого сильно
Мне диван и кресло в гостиную обошлись в 42 тыс с доставкой и сборкой
Взяла dommino они же златамебель
Триумф не помню видела ли