Чорт і Шо• 25 ноября 2023
Тільки не смійтесь! Дівчата вкрали кросівки тільки з правої ноги
Я вийшла на вулицю і дістала шок. Такого раніше ніколи не було. При чому сьогодні забрала все взуття з вулиці залишилась тільки одна пара адідас кросівок моя, я виходжу на вулицю і немає з правої ноги взуття( дівчата то можуть мені щось пороблювати? На вулиці стояли сигарети, дитячий велосипед нічого не забрали а тільки з правої ноги взуття а з лівої залишили(( раніше такого ніколи не було.. я тепер переживаю дуже
Кукарикуууууу• 25 ноября 2023
Ответ для vihola
Думаєте чари? А може просто злодій був одноногим?
Удалено администрацией...
КинДза• 26 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Дівчата я рада що вам весело але мені якось не дуже(
а ребенок ваш не мог куда-то утянуть?