Зубожиння• 25 ноября 2023

Боюся лягати спати та засинати після минулої ночі

Ви теж так ? Що робите, щоб лягти та спати?
Перекус беру завжди• 25 ноября 2023
Лягаю та сплю
Сало не люблю• 25 ноября 2023
Якщо тверезо підійти до цього питання, то як раз саме зараз треба вже спати, щоб хоч трохи поспати. Але сама сижу....
Карамбулкул• 25 ноября 2023
Лягла і не випускаю телефон з рук.так і до тривоги досиджусь
Ашолюдискажуть• 25 ноября 2023
у меня хуже
днем отоспалась, сейчас не хочу
а так бы спала, чего вам, вы ж все равно услышите
Lady Luck 99• 25 ноября 2023
Тогда ложитесь спать сразу там где нет окон, я так делала
АнтиТанкист• 25 ноября 2023
От ія зараз сиджу, читаю новини, подивилася карту тривог, в коридорі постелила. Треба лягати...
УжеВотДа• 25 ноября 2023
Подумайте добре, які у вас шанси опинитись в центрі подій, десь приблизно такі ж, як і потрапити в аварію. Ви ж пішки не ходите?
Чарівне зіллячко• 25 ноября 2023
Я дуже вибачаюсь
І боюсь знецінити ваші почуття. Але Херсон, Дніпро, Мико, Запоріжжя, Харків , це звичайне життя.
Війна, місісс
Апофиозная• 25 ноября 2023
Спала как сурок и эту ночь тоже 🤷🏻‍♀️
Шлях до зірок• 25 ноября 2023
В Черкасах вже тривога
Екатерина27• 25 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Спала как сурок и эту ночь тоже 🤷🏻‍♀️
В Киеве? Спали?
УжеВотДа• 25 ноября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я дуже вибачаюсь
Війна, місісс
Людина практично до всього звикає, але не за один раз. Сподіваюсь, що для Києва це не стане звичайним життям, а також сподіваюсь, що усі названі вами міста повернуться до нормального життя.
автор Зубожиння • 25 ноября 2023
Ответ дляСало не люблю
Та отож . Це я розумію, але сиджу. Точніше вже лежу , але не випускаю телефон з рук
интайм_не_предлагать• 25 ноября 2023
Почитайте поради при ПТСР
Дюйм оф о4ка• 25 ноября 2023
Не переживаю зовсім, бажання спати сильніше.
автор Зубожиння • 25 ноября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Маленький коридор , там не поспиш
Українська зірочка• 25 ноября 2023
Я под вечер начиталась в телеге печальных новостей из Авдеевки, помимо всего прочего
Апофиозная• 25 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
В Киеве? Спали?
Да) с первых дней сплю) и ребенок если посыпается, я ему говорю что все ок и пусть спит дальше. Я не вгоняю себя в панику, ребёнка тем более. В первые месяцы войны было страшно, не спорю. Муж перед отъездом дал указания как и что делать и как вести себя. И я очень ему за это благодарна, он не дал чтоб паника и страх меня сожрали.
ЖонДуан• 25 ноября 2023
Якщо є чоловік поряд, лягайте разом)
побольшомусекретику• 25 ноября 2023
Да,боюсь....очень боюсь, но когда не высыпаешься,то сон свое возьмет ,отрубишься как убитая (
автор Зубожиння • 25 ноября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Почитайте поради при ПТСР
І що радять? Звертатися до психотерапевта
автор Зубожиння • 25 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я тоже.
автор Зубожиння • 25 ноября 2023
Ответ дляЖонДуан
Якщо є чоловік поряд, лягайте разом)
Нема нікого
сама себе прекрасная• 25 ноября 2023
Я не верю,что к этому можно привыкнуть. Я про то,что выше написали ,что Харьков привык и вы привыкнете.
Рано или поздно у любого человека заканчивается его предел возможностей сдерживать свои эмоции и подавлять страх.
Застряла• 25 ноября 2023
Все ок будет. Пережили прошлую зиму, потом май. И эту переживем!
А вот на кацапов свалится метеорит и всех расплющит!
Залізний кіготь• 25 ноября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
да, конечно, май месяц каждую ночь не спала по 3-4 часа, потому что ждала и дожидалась обстрелов :(
Бабульція• 25 ноября 2023
Автор,ложитесь в корридоре.Я когда боялась ,то спала в корридоре.
Gvenna• 25 ноября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я дуже вибачаюсь
Війна, місісс
Порівняли. У Харкова немає такої кількості ППО, тому звукових ефектів менше. Чого ще менше, не казатиму, і так зрозуміло, що на Київ летить найбільше, бо це голова, це столиця.
Gvenna• 25 ноября 2023
Авторе, шось заспокійливе підберіть собі. Якось треба підтримати себе.
Розбещена цяточка• 25 ноября 2023
Деть всю ночь в коридоре проспали ничего не слышали. Я с ними иногда под взрыв просыпалась и дальше засыпала - так вырубало. Муж в кровати спал и проснулся только в 8 утра и услащал последние взрывы