Там все розмивчато• 25 ноября 2023
Змінні трубочки в пляшку
Можливо хтось знає, де взяти силіконові трубочки до пляшок такого типу? Така пляшка є у kite та інших виробників, тобто вона типова. Трубочки швидко зношуються, пляшки через це шкода викидати.
КокошинЭль• 25 ноября 2023
Я замачиваю на ночь в белизне, разведённой с водой и трубочка потом как новенькая. Но потом, понятное дело, нужно тщательно промыть водой.
Там все розмивчато
• 25 ноября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Ні, вона не брудна, діти просто її розкусують
Там все розмивчато
• 25 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
На Али посмотрите
Та от намагаюся, але все не то, багато для термосів
Там все розмивчато
• 26 ноября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Bottle straw refils
Вбейте это на пли, может повезет.
Поки не знайшла, і це «silicone replacement straw» теж не то. Є всі, окрім потрібної)
Там все розмивчато
• 26 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
Тут купувала в оголошеннях для Thermos
У thermos інші, я їх з амазону замовляю